Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Каскадний · [ Стандартний ] · Лінійний

> Забрали машину евакуатором, Та повернули без грошей!!!

MaxFil   
post Mar 24 2008, 10:24
Відправлено #1


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 2,557
Реєстрація: 25-June 06
Користувач №: 2,242

Репутация: 53
Авто: Sens




Значить як мені це вдалось в пятницю:
1. Запаркувався на Бандери посередині дороги.
2. Зайшов на 10 хв по справах
3. Вийшов - машини немає
4. Зателефонував 02 де повідомив про викрадення, та мене заспокоїли і сказали їхати на кирилівську.
5. Приїхав на кирилівську, вистояв у черзі, подивився на це хамство та попросив лист паперу та ручку щоб напсати заяву.
6. Проконсультувавшись з юристами з фірми де я працюю, написав заяву приблизно наступного змісту:
Начальнику ЛКП "Муніципальна дружина"
від ПІБ, Місце проживання.

Заява
21 березня 2008 року я виявив зникнення свого транспортного засобу з місця стоянки по вул с. Бандери 31. При зверненні до міліції за телефоном 02, мені повідомили що автомобіль Десу Сенс д.н. ВС0000ВС переміщено, та він знаходиться за адресою м. Львів, вул Кирилівська. Прошу Вас повернути мені мій автомобіль що належить мені на піставі свідоцтва про реєстрацію ТЗ РСА №000000 від 01.01.01, а справу щодо порушення ПДД та примусового переміщення мого автомобіля на площадку тимчасового утримання передати до правоохоронних органів, для прийняття рішення, щодо стягнення з мене грошей за переміщення ТЗ, та законності цього переміщення мого ТЗ.

21.03.08 Підпис.

7. Віддав заяву керівнику ЛКП та домігся зробити фотокопію (через факс) та поставити вх. номер та підпис особи, що прийняла заяву.
8. після 10 хв розмови ні про що з начальником ЛКП, отримав візу на заяві про її (заяви) задоволення,
8. забрав машину з майданчика не заплативши ні копійки. та витративши близько 30 хв. свого часу.

З.І. Я не порушував жодного закону україни, так як проти мене не може бути складено протоколу про адмінпорушення. Він може бути складений тільки проти ВОДІЯ, а я не сказав, керував своєю машиною, а хто керував, сказав, щоб довідувалась міліція. На мій погляд рішення міськради про примусове переміщення ТЗ дещо порушує конституцію України в полі права на недоторканість приватної власності. Я повністю згоден що правила зупинки та паркування ТЗ були порушені, але це не заподіювало жодної шкоди руху інших ТЗ на відміну від ситуації на приклад на пр Шевченка біля Прокуратури.
До вул кирилівської мене довіз мій співробітник, за йому особливе дякую!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reklama   
post Mar 24 2008, 10:24
Відправлено #












User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Stranger   
post Mar 24 2008, 11:47
Відправлено #2


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 733
Реєстрація: 20-January 06
Користувач №: 1,367
Репутация: 3




Малацца smile.gif up.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grey   
post Mar 24 2008, 14:27
Відправлено #3


караючий бандерівець
Group Icon

Група: OldClub
Повідомлень: 1,194
Реєстрація: 16-March 06
Користувач №: 1,665

Город: -



Молодець!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kmjif   
post Mar 24 2008, 19:52
Відправлено #4


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,162
Реєстрація: 9-July 07
Користувач №: 8,544

Репутация: 39
Авто: VW 1.4 TSI




х.з. ... а як з нас по іншому штафи знімати? мене наприклад нервує, що люди ставлять машини під знак "Х" dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AliKey   
post Mar 24 2008, 23:18
Відправлено #5


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 3
Реєстрація: 6-March 08
Користувач №: 11,261
Авто: Lanos
Город: lviv



Автору теми респект up.gif
Красиво зроблено tongue.gif
Эх, ця би тема попалася на день раніше cry2.gif
В мене в неділю забрали мафинку з під "Торпедо", але я не стояв під знак.
Приєднане зображення
поставив біля дерева , між шісткою і ланосом
Приєднане зображення
Забрали з болота на Золотій, написали, шо с газона.
Подзвонив по телефону на бумажці кажуть є , приїхав до них maniac.gif злий як чорт, кажуть давай бабло 281 грн. eek.gif Нічо не знаю , ви порушили стояли на газоні. А сам п.... либу давить. Ну я тоді вже висказав все шо думаю про їхню контору бл....у. А потім дивлюся , а йому пох.... , він кожен день таке слухає вже звик eek.gif Я с того всього вийшов покурити заспокоітися, подумати. Підійшов до мафинки і eek.gif eek.gif eek.gif ті ......п мені замяли і подряпали кріло. cry2.gif Я до нього з матом , він мені опять нічо не знаю викликай Даї хай фіксують,але гроші плати і тулить мені бумажку, читаю і бачу шо там вже дописано шо мол передне ліве крило пошкоджене,а ще задній бампер eek.gif . Я знов на вулицю до машини на бампері нічо rolleyes.gif я до нього кажу , це ви зразу пишите с запасом шоб ше бампер можно в дорозі побити.Він мені в нас машину коли забирають , страхують на час євакуації, так шо всі претензії до них.
Визвав я Даі, приїхали через хв.30 шось поміряли записали і кажуть тепер їдь до єксперта. А який в неділю експерт sad.gif Сьодні весь день на роботі, може завтра поїду.
Тільки от незнаю чи є сенс то все починати?
А шо народ думає. Підкажіть пліз шо можна зробити fa-fa.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kmjif   
post Mar 24 2008, 23:58
Відправлено #6


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,162
Реєстрація: 9-July 07
Користувач №: 8,544

Репутация: 39
Авто: VW 1.4 TSI




не знаю... жах якийсь sad.gif я б в суд подавав! Експерт встановить, що машина була пошкоджена вчора, можна найти свідка, який бачив машину забирали...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Stranger   
post Mar 25 2008, 09:33
Відправлено #7


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 733
Реєстрація: 20-January 06
Користувач №: 1,367
Репутация: 3




QUOTE(kmjif @ Mar 24 2008, 23:58)
не знаю... жах якийсь sad.gif я б в суд подавав! Експерт встановить, що машина була пошкоджена вчора, можна найти свідка, який бачив машину забирали...
*


+1

Думаю у тя найдётся знакомый который согласится свидетелем пойти. Делаешь так:
- подаёшь обьяву в Ваш Магазин что мол "забрали машину там то там то. помяли крыло. кто видел?" и свой телефон
- друг типа звонит что мол видел бля
- в суде представляешь вырезку с газеты и свидетеля который позвонил по обьяве

Короче думаю надо их нагнуть!!! СУКИ
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MaxFil   
post Mar 25 2008, 09:49
Відправлено #8


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 2,557
Реєстрація: 25-June 06
Користувач №: 2,242

Репутация: 53
Авто: Sens




Знов ж таки після консультацій з юристами виникла така пропозиція:
Якщо факт пошкодження зафіксований та в акті вилучення ТЗ є свідки, а в Вас є саме фотокопія акту примусового перміщення з підписами свідків (там є такий пункт) і автомобіль застрахований, то варто їхати в страхову компанію, вони знають, що робити.
Якщо ж не застрахований, то тоді писати до ЛКП заяву про відшкодування збитків в розмірі ремонту пошкоджених деталей (суму визначає незалежна експертиза, в присутності обох сторін), але є певні нюанси, а саме:
1. експерт має визначити характер пошкоджень та надати висновок про їх давність та можливість завдання кріпленнями евакуатора.
2. ЛКП має надати свідків, що зазначені в протоколі, та їх письмові пояснення.
3. ЛКП може відмовити в задоволенні заяви, і тоді починається секс з Міською радою, а саме:
3.1 Подання заяви про відшкодування збитків та оплати експертизи до ЛМР, як головуйочої організації над ЛКП (ЛМР є власником ЛКП)
3.2 чекати та молитися за невчане подання відповіді (вони мають 14на розгляд +14 на надання відповіді днів), якщо Вони не встигли, що малоймовірно, то подавати скаргу до прокуратури міста на бездіяльність ЛМР.
4. При негативних відповідях ЛКП та ЛМР на відшкодування збитків (як воно і буде скріш за все) подавати позов до суду за місцем знаходження ЛКП. РайСуд розглянувши всі якісно підготовлені документи, скріш за все відмовить в позові, але Апеляційний скоріш за все його задовільнить.

Все що вище наведено - це сосбиста думка моя та юристів фірми, де я працюю.
Справа дуже тяжка, але якщо є час та натхнення і стовідсоткова гарантія, що пошкодження завдали вони - тоді є шанси 50 на 50, тобто або виграєте або програєте smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Stranger   
post Mar 25 2008, 10:13
Відправлено #9


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 733
Реєстрація: 20-January 06
Користувач №: 1,367
Репутация: 3




А если есть деньги (много денег) то вероятность выигрыша будет 90 к 10 %% smile.gif

Но если есть много денег, то нах надо судится. Проще отремонтировать за свои кровные, потом узнать адреса эвакуаторщиков и ГАЙца и тихой весенней ночью намять бока всем сцукам потревожившим спокойствие мирного гражданина gigi.gif

Повідомлення відредагував Stranger - Mar 25 2008, 10:14
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MaxFil   
post Mar 25 2008, 10:42
Відправлено #10


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 2,557
Реєстрація: 25-June 06
Користувач №: 2,242

Репутация: 53
Авто: Sens




QUOTE(Stranger @ Mar 25 2008, 11:13)
А если есть деньги (много денег) то вероятность выигрыша будет 90 к 10 %% smile.gif
*


Хочу очень сильно Вас и всех остальных огорчить, к сожалени и в тоже время к счастью, шансы всегда и во всем 50 на 50, тоесть либо да, дибо нет, или либо вперед либо назад, или либо победа либо проигрыш.
а в нашей стране однозначно как бы богаты вы не были шансы только 50 на 50 (дальше примеры и зполитики сам повырезал, так как политика категорически запрещена на этом сайте smile.gif )

а по поводу эвакуаторов еще раз продолжаю утверждать - любое перемещение собственности граждан без их согласия является принудительной и можеть быть расценено согласно ЗУ "про захист прав споживачив" как услуга которая быда навязана и не заказана владельцем ТС, и соответственно как такая что не подлежит оплате. а решение ЛМР или еще что то кроме Закнов Украины не имеет никакой силы над собственностью, как таки что нарушают Конституцию Украины в которой сказано в ст. 41 примерно следующее "Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності...Право приватної власності є непорушним...".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Stranger   
post Mar 25 2008, 11:35
Відправлено #11


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 733
Реєстрація: 20-January 06
Користувач №: 1,367
Репутация: 3




QUOTE(MaxFil @ Mar 25 2008, 10:42)
Хочу очень сильно Вас и всех остальных огорчить, к сожалени и в тоже время к счастью, шансы всегда и во всем 50 на 50, тоесть либо да, дибо нет, или либо вперед либо назад, или либо победа либо проигрыш.
а в нашей стране однозначно как бы богаты вы не были шансы только 50 на 50 (дальше примеры и зполитики сам повырезал, так как политика категорически запрещена на этом сайте smile.gif )
*


тут можно долго и нудно спорить... smile.gifwink.gif

Это мне напомнило прикол: "У девушки спрашивают - какая вероятность того что вы увидите на улице динозавра. Она и отвечает - 50/50. Или увижу или нет" smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kmjif   
post Mar 25 2008, 15:28
Відправлено #12


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,162
Реєстрація: 9-July 07
Користувач №: 8,544

Репутация: 39
Авто: VW 1.4 TSI




QUOTE
потом узнать адреса эвакуаторщиков и ГАЙца и тихой весенней ночью намять бока всем сцукам потревожившим спокойствие мирного гражданина


+1 shuffle.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MaxFil   
post Mar 25 2008, 16:05
Відправлено #13


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 2,557
Реєстрація: 25-June 06
Користувач №: 2,242

Репутация: 53
Авто: Sens




Доречі - якщо не хочете, щоб Вашу машину вилучив Евакуатор, залиште відкритим вікно на приблизно 5-7 см.
Звичайно можуть щось поцупити, але евакуаторщик буде обходити її стороною. Бо тоді в Вас обовязково пропаде щойно куплений телевізор за 1700 доларів в СПД Пупкіна, а товарний чек буде у Вас в кармані wink.gif
Це вони мені сказали biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Stranger   
post Mar 25 2008, 17:21
Відправлено #14


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 733
Реєстрація: 20-January 06
Користувач №: 1,367
Репутация: 3




QUOTE(MaxFil @ Mar 25 2008, 16:05)
Доречі - якщо не хочете, щоб Вашу машину вилучив Евакуатор, залиште відкритим вікно на приблизно 5-7 см.
Звичайно можуть щось поцупити, але евакуаторщик буде обходити її стороною. Бо тоді в Вас обовязково пропаде щойно куплений телевізор за 1700 доларів в СПД Пупкіна, а товарний чек буде у Вас в кармані wink.gif
Це вони мені сказали  biggrin.gif
*


ГЫ. Круто. Взято на заметку smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Viva   
post Mar 25 2008, 19:29
Відправлено #15


администрация клуба
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 5,821
Реєстрація: 24-January 06
Користувач №: 1,387

Репутация: 83




Молодець beer2.gif
Ше бланк заяву надрукуй,щоб я мыі собы роздрукувати.
А також бажано розмову як би я міг послати їх, коли б побачив, що вони хочуть забрати мою машину.
І взагалі якусь ссилку на права мої і ДАЇ
Дякую
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MaxFil   
post Mar 25 2008, 22:04
Відправлено #16


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 2,557
Реєстрація: 25-June 06
Користувач №: 2,242

Репутация: 53
Авто: Sens




QUOTE(Viva @ Mar 25 2008, 20:29)
Молодець beer2.gif
Ше бланк заяву надрукуй,щоб я мыі собы роздрукувати.
А також бажано розмову як би я міг послати їх, коли б побачив, що вони хочуть забрати мою машину.
І взагалі якусь ссилку на права мої і ДАЇ
Дякую
*


Суть та текст заяви викладені в першому пості. Міняйте на свій розсуд, але найголовніше не кажіть, що кермом були саме ви. Але це все при умові що ви власник.
Послати ніяк, тільки напряму до директора ЛКП з найспокійнішим обличчам та найхолоднішим поглядом (буде тяжко але так треба).
всі права твої та працівників ДАЇ перелічені не в ПДД, як всі вважають, а в законі україни про міліцію!. Тому що працівник ДАЇ є в першу чергу працівником міліції! яка має в себе підроділ ДАЇ, Підрозділ беркут та ін.
Також треба керуватись ЗУ "Про дорожній рух" з якого виходять ПДР,
по правах там є дуже добра стаття 16.
Найголовніше для всіх ЗУ "Про дорожні рух" вищій за силою ніж ПДР !!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AliKey   
post Mar 25 2008, 22:05
Відправлено #17


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 3
Реєстрація: 6-March 08
Користувач №: 11,261
Авто: Lanos
Город: lviv



Огромное спасибо всем за советы beer2.gif fa-fa.gif
Возьму на вооружение maniac.gif
Решил всё таки забить на них.Там вмятина небольшая, дешевле самому замутить за кровные, пока по судам с ними бегать больше потрачу " на каву" и шоколадки biggrin.gif
как вариант можно купить метров 5-10 цепи или троса потолще и замок навесной побольше(лучше кодовый шоб "редиски" спичек или клея не добавили ) и привязывать машину к ближайшему дереву или столбу tongue.gif как они тогда увезут biggrin.gif И законно ли это? Можно ли подавать в суд на эвакуаторщиков если они замок поламают?

А много во Львове клубных ланосоводов? Ещё один не помешает?
Можно вместе, общими силами бороться с эваХуаторами biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kmjif   
post Mar 26 2008, 00:24
Відправлено #18


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,162
Реєстрація: 9-July 07
Користувач №: 8,544

Репутация: 39
Авто: VW 1.4 TSI




AliKey зря ти здаєшся... sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
TarasTV   
post Mar 26 2008, 17:42
Відправлено #19


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 624
Реєстрація: 20-December 05
Користувач №: 1,232
Репутация: 3
Авто: Kia Cerato LX




Перечитав цей топік. Все це звичайно прикольно, як забрати машину без грошей.

Але навіяло цікаву думку. Як і без юристів не платити евакуатурщикам.
А слабо залишити машину там де можна і не мати в принципі проблеми. Я можу забитись на пиво (велике) що в самий час пік в самому паркованому-перепаркованому місці Львова, я залишу машину там де можна в максимум 5-7хв часу ходьби (а в 90% випадків в 3хв) від того місця де мені потрібно. Навіть якщо і 10хв то для мене це не проблема. Більше 10хв ходьби в центрі міста нема. А серйозні поблеми з парковкую є тільки в центрі.

Я показав цю тему свому колезі ось його реакція:
QUOTE
"я б рекомендував тобі залишити лави цього клубу - ніхто, зауваж ніхто, не рекомендує не паркувати машини там де не можна!!! це ж п@#$ц... вікно відкрите лишати, заяви х@#$ти  якісь на право і на ліво а просто тупо не паркуватися по серед дороги - то нє, не підходить... ))))"

"тема топіка має бути "як лишати машину посеред дороги як то роблю з комбайном в полі нічого за то не мати""

Може це і грубо, але я в приципі з ним згідний.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MAE$TRO   
post Mar 26 2008, 18:26
Відправлено #20


Настоящий Полковник
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,935
Реєстрація: 6-November 06
Користувач №: 3,585
Репутация: 52




2 TarasTV
Ну, по поводу
QUOTE
залишити лави цього клубу

это уж слишком крутовато....

QUOTE
а просто тупо не паркуватися по серед дороги

так это и так понятно. В этом совете автор не нуждается. За это он и заработал головняк по поводу "забрать машину назад".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
 

Спрощена версія Зараз: 2nd June 2024 - 17:55