Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Каскадний · [ Стандартний ] · Лінійний

> ЗАЗ Sens 1.3i хетч, красный гранат

Sergik_Bau   
post Aug 31 2016, 15:54
Відправлено #1


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 7
Реєстрація: 30-June 16
Користувач №: 47,470

Город: Kyiv



Доброго дня шановне Панство. smile.gif
Після довгих мук вибору залізного коня, перегляду безлічі варіантів б/у іномарок та й нашемарок у бюджеті до 7000 єнотів, і на вид у порядних автовласників, і перекупів, і комісійних площадок. Дійшов висновку що за ці гроші можна купити шось шо буде їздити, але що вилізе скоро х..з, і що з тою машиною було теж х...з..., так як були екземпляри з невеликим пробігом але подертим кузовом тай іншими ознаками набаго більшої кількості пройдених кілометрів, або двигун при запуску намагався випригнути з підкапотного простору, або на машині з пробігом в 30 тис км абсолютно цілий радіатор при чому зі слів продавця не бита не крашена простояла весь час з покупки з автосалону у гаражі, дівчина тільки у салоні сиділа на задньому сидінні а пробіг вітром надуло через щілини у воротах гаража. Розстроївшись і покумекавши, пав мій вибір все ж на нове авто вітчизняного виробництва.
ЗАЗ Sens хетч. Прочитав я про нього форуми відгуки і дружина злякалась. Тай самому якось сцикотно вибачаюсь лячно стало.
Після першого перегляду в салоні укравто на петрівці в м. Київі, навіть менеджер з продажу відмовляв від цього драндулєту. а коробку передач єлє міг якось подьоргати, хоча ще років 6 назад міг 20 разів підтягнутись.
Через місяць сенса подьоргав, навіт дали можливість проїхатись, в салоні укравто на вул. стеценка, моя думка щодо цього пепелаца змінилася і в кращу строну, але я продовжував дивитися на б/у фьжені, піжики, логани, та віди. І став замислюватися про сенса не зважаючи як цього трудягу "обсирають", вибачаюсь "неможут перехвалити" на просторах інтернету.
Але розуміючи, що розумних людей там мало, і якщо придивитися що серед когорти ланосів по місту ганає багато машин з гордою назвою "СЕНС", отож можливо є сенс брати Sens. Але коли ти розумієш, що за заплачені гроші ти отримуєш, те що є, а не іномарку гольф классу і має будти відповідне сприйняття машини і її недоліків.
До речі. Тільки сідаючи у сенса в різних салонах десь в глибині душі з'являлась радість і єйфорія і ні яка інша б/у іншомарка такого не викликала а навпаки тільки більше розчарування, як тільки помічав всі недоліки і можливі проблему із-за них. Хоча я не автомайстер і не досвідчений автовласник, шість років тому у мене був автомобіль всього 1,5 роки. Тай тест драйв нових від і ланосів на автоматі не викликали особливої заінтересованності беручи до у ваги їх ціни.
отож 26.08.2016 замовив в автосалоні украавто на кільцевій, до цього 2 тижні промаринувавши менеджера з наскоками на тестдрайви та інше. 27.08 заплатив аванс 10% і сьогодні вже бачив свого пєпєлаца, якого сподіваюсь дбайливо доставили мені с Житомиру.
Дамі мого серця вибраний мною колір сподобався і машина в цілому, хоча крутила носом при першому моєму нагадуванні про сенса. В кузові хетчбек він до речі дуже симпотний. Але мене не красота цікавить, я поліз розглядати, дивитися у кожну дірку і сів на водійське крісло, взявся за ричаг короб і йоп...та.... с......б.....х....... п......, щось в середені впало. І де та єйфорія що виникала при згадуванні сенса раніше..... але попросив потесдрайвити, опинилося не так все погано як одразу показалось тільки захлох 5ть разів і машина ж з першогу пінка завелась всі 5ть разів, отож життя замайоріло новими яскравими фарбами , вже бачив себе і дружину з вудочкою на річці хомора в хмельницькій губернії звідкаи моя мама і де я провів кожне літо свого дитинства. (просто мрію відчути всі дитячі спогади, а їхати нажаль там вже нема до кого і куди, тільки до річки дитинства) тай дружині певно голову заморочив те як я босота мала ганяв то на річку то за качками, то за коровами то до колгоспу яблука тирити
Але б.....п.....епта......х..... спідометер не працює. Мангер відкрив капот шось колдував, покликав майстра той щось плечами пожав і все. Манагер обіцяв полагодити. Домовився про допи і пішов з дружиною платити залишок.
До речі, підкажіть будь ласка можливі проблеми з неробочим спідометром, позвоню манагеру підкажу, бо щось чуйка чує шо ніхера вони не виправлять. Дуже дякую за помічь.
Машину домовився забрати в суботу, щоб по київским щляхам менше машин було, бо відсутність досвіду управління 6 років сказується (5ть разів захлох при стартах і розворотах), потрібно знову привикати.
Приношу свої вибачення за орфографію так як відсутність часу теж відкоригувало мій вибир щодо отримання машини в вічне користування на суботу. Сиджу мариную кошторис для чергового тендеру.......

gw.gif gw.gif gw.gif gw.gif gw.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reklama   
post Aug 31 2016, 15:54
Відправлено #












User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Antonio1   
post Aug 31 2016, 17:00
Відправлено #2


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 329
Реєстрація: 5-September 06
Користувач №: 2,770
Репутация: 5



Скорее всего в салоне отключали спидометр на время тест-драйвов - такое некоторые салоны исполняли
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sergik_Bau   
post Aug 31 2016, 17:29
Відправлено #3


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 7
Реєстрація: 30-June 16
Користувач №: 47,470

Город: Kyiv



QUOTE(Antonio1 @ Aug 31 2016, 17:00)
Скорее всего в салоне отключали спидометр на время тест-драйвов - такое некоторые салоны исполняли
*



мда... а машина уже оплачена (((((((((
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sergik_Bau   
post Sep 28 2016, 14:17
Відправлено #4


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 7
Реєстрація: 30-June 16
Користувач №: 47,470

Город: Kyiv



И вот уже месяц владения сенсом.
Конечно машина специфическая. Но если на лучшее денег нет - самое то.
Двигатель для городского потока нормальный. Те кто кричат что не тянет, сильно крутить надо - враньё. И тянет и даже под горку. Люди с завышенным требованиями.
Коробка передач первое время - пипец cn.gif
Бывало такое, что и первая не хотела включатся, или когда с задней переводишь на нейтраль то никакая другая кроме тетьей включатся не хотела.
Но ничего после первой сотни притерлось и втыкается, четкости нет, но рука привыкает и причем почти сразу и не чуствуеш особо дискомфорта.
Конечно коробка тарахтит, свистит, съезжу к гарантийщикам, но опять же при движении это не ощущается вокруг кроме двигателя больше шумов и жена тут не причем smile.gif .
Есть только проблема, после нескольких дней простоя, после запуска и отпускания сцепления (при запуске сцепление выжимаю) сами обороты затихают и глохнет, плавно глохнет. Иногда держит обороты но если двигатель холодный и включаешь габариты тоже обороты затихают и глохнет. Вот думал как колеса подкачать, компрессор то от прикуривателя. Но если используешь каждый день то такой трабл не наблюдается.
Приближается первое ТО, думаю лить такое в трансмиссию
http://xado.ua/masla/transmissionnie-masla...oil-75w-80-gl-4
а в мотор
http://xado.ua/masla/avtomobilnie-motornie...oil-5w-40-sm-cf

мнений много в интернете по поводу мемза и синтетики, но где правда?......
И да. Кто в киеве может подсказать не дорогое сто по покраске, соседу дверь цапнул (((((((


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kuks   
post Sep 28 2016, 16:55
Відправлено #5


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 347
Реєстрація: 2-September 11
Користувач №: 30,001
Репутация: 12
Авто: Sens




QUOTE(Sergik_Bau @ Sep 28 2016, 15:17)

Приближается первое ТО, думаю лить такое в трансмиссию
http://xado.ua/masla/transmissionnie-masla...oil-75w-80-gl-4
а в мотор
http://xado.ua/masla/avtomobilnie-motornie...oil-5w-40-sm-cf

мнений много в интернете по поводу мемза и синтетики, но где правда?......
И да. Кто в киеве может подсказать не дорогое сто по покраске, соседу дверь цапнул (((((((
*

Я бы хадо не лил, себе лил не понравилось! По цене космос за такие деньги можно и получше найти.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Xoxmach   
post Sep 28 2016, 16:57
Відправлено #6


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 445
Реєстрація: 14-October 11
Користувач №: 30,652
Репутация: 4
Авто: ZAZ Sens SX




QUOTE(kuks @ Sep 28 2016, 16:55)
Я бы хадо не лил, себе лил не понравилось! По цене космос за такие деньги можно и получше найти.
*




На первом ТО всеравно зальют GM скорее всего. С хадо не парся
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sergik_Bau   
post Sep 28 2016, 17:04
Відправлено #7


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 7
Реєстрація: 30-June 16
Користувач №: 47,470

Город: Kyiv



QUOTE(kuks @ Sep 28 2016, 16:55)
Я бы хадо не лил, себе лил не понравилось! По цене космос за такие деньги можно и получше найти.
*



kuks, а скажите пожалуйста, какой оптимальный аналог?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
 

Спрощена версія Зараз: 25th April 2024 - 19:47