Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Каскадний · [ Стандартний ] · Лінійний

> Апгрейд базового Ланоса, запитання по апгрейду

beardedbeer   
post May 30 2014, 14:07
Відправлено #1


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 11
Реєстрація: 5-May 14
Користувач №: 43,565

Город: Lviv



Всім привіт.
Отже, маю найбазовіший Ланос який тільки можна уявити. Піднялось питання провести його максимальне пікращення за мінімальну ціну.
Наперед вибачаюсь якщо дублюю теми - ну але в прикріплених не знайшов. Коли давно ніби бачив багато статей типу "що треба одразу доробити в свіжокупленому ланосі" - але зараз щось нічого адекватного не можу в гуглі знайти, так щоб повний опис всього і одразу. Якщо хтось має файні лінки - прошу поділитись smile.gif

Бекграунд: ланосу майже 7 років, куплявся новий польський, наїздив всього 80 тис., всі дрібні поломки виявлялись і справлялись одразу, по паспорту все робилось, двигун зараз в відмінному стані, ходова в хорошому, так що вилізло тільки питання комфорту. Я сам на ньому їзджу всього півтора роки, тому так пізно вилізло.

Взяв опис комплектацій з заводу, чітко видно чого не вистачає, ну і дещо від себе:
1) Підсилювач керма. Не потрібний.
2) Електро-скло-підйомники передні. Потрібні, поставлю сам.
3) Кондиціонер. Дуже потрібний, але дуже дорого. Питання: хтось ставив кондюк в базу? Де у Львові можуть зробити, ціни? Мені казали що зараз може бути 1000$ + 300$ робота. Це занадто сумно.
4) Підігрів сидінь. Не потрібно.
5) Протитуманні фари. Дрібниця, поставлю сам в будь-який момент.
6) Шумоізоляція. Дуже-дуже треба. Питання: де у Львові то можна файно зробити? Можна часткову, так як тут написано. Я трохи подосліджував - в принципі міг би і сам, але занадто багато геморою, та і руку бажано мати набиту...
7) Скрип задніх сидінь і взагалі скрипи салону. Дуже-дуже треба. Питання в принципі легендарне, думаю гугл мені допоможе, хіба що може хтось має якісь секретні поради? smile.gif

Може, хтось ще щось може добавити до списку? ГБО не треба, не хочу. Тюнінг двигуна/розходу палива поки не треба - займусь уже потім.
Відповіді типу "продати цю базу - купити щось ліпше, або той же ланос тільки просунутий" - прошу не писати smile.gif По перше, хто б що не казав - але дешевше не получиться ну ніяк. Дорожче буде в рази. Я не знаю, де і які авто купляють люди, які таке радять; або, на яких СТО прицінють апгрейд smile.gif По-друге - моя база в майже ідеальному стані, я в ній уже кожен вигин знаю (хоч не так давно почав колупатись), не вистачає тільки комфорту - і тому міняти її чорт зна на яке інакше Б/У просто так не хочеться.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reklama   
post May 30 2014, 14:07
Відправлено #












User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Барсук   
post May 30 2014, 14:22
Відправлено #2


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 3,774
Реєстрація: 20-September 08
Користувач №: 13,312

Репутация: 67
Авто: Mitsubishi Lancer X 2.0




QUOTE(beardedbeer @ May 30 2014, 15:07)
3) Кондиціонер. Дуже потрібний, але дуже дорого. Питання: хтось ставив кондюк в базу? Де у
*


Я так понял что руки у тебя на месте, поэтому вот тут в теме купи хорший установочный б/у комплект и сам поставь его http://www.lanos.in.ua/forum/index.php?sho...ic=71004&st=640
Если не справишься, то поставить тебе его могут и заправить вот тут: http://clcomfort.com.ua/
Может у них и есть готовый комплект.

QUOTE(beardedbeer @ May 30 2014, 15:07)
[b]6) Шумоізоляція. Дуже-дуже треба. Питання: де у Львові то можна файно зробити? Можна часткову, так як тут написано. Я трохи подосліджував - в принципі міг би і сам, але занадто багато геморою, та і руку бажано мати набиту...
*


Тут тоже без проблем должно быть - есть готовые комплекты шумоизоляции (все вырезанные как по заводу). Вот тут одноклубник наш продает:
http://www.lanos.in.ua/forum/index.php?sho...ic=53813&st=220
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
koscheev   
post May 30 2014, 15:17
Відправлено #3


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 590
Реєстрація: 18-June 10
Користувач №: 21,129
Репутация: 13



Пока не начали "апгрейд" продайте базу и купите se или sx. У всех так начинается, а потом как посчитаешь скоко там бабла вложено cn.gif ......
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
beardedbeer   
post May 30 2014, 16:56
Відправлено #4


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 11
Реєстрація: 5-May 14
Користувач №: 43,565

Город: Lviv



QUOTE(koscheev @ May 30 2014, 15:17)
Пока не начали "апгрейд" продайте базу и купите se или sx. У всех так начинается, а потом как посчитаешь скоко там бабла вложено  cn.gif ......
*


Просив же, так не писати... biggrin.gif
Воно то ніби і так, а ніби і не так.
Шумоізоляція ~3500 грн (дякую Барсуку за лінк на Osa). ЕСП ~1000 грн (Польські). Туманки дрібниці, може вони мені і не треба, скільки без них їздив і все ОК, хіба для понту smile.gif часом треба себе тішити. Кондюк да, кондюк дорого, але якщо рахувати без кондюка то получається нуу максимум 435$ за те що я хочу. Кондюк ще треба копати, Б/У, самоустановка і все таке...
Ну а тепер питання, за скільки мені треба продати свій БАЗОВИЙ 7-РІЧНИЙ Ланос, який кстаті трохи ззовні поцарапаний і має навіть одну невелику поверхневу вмятину, на що мені абсолютно пофіг,
і скільки докласти - щоб купити SE або SX з таким же хорошим станом хородової і двигуна? двигун ващє ідеальний. тільки брудний smile.gif
А не Ланос?? Купити музейного німця? Спасіба, я маю багато наочних прикладів серед знайомих - німець канешна німець, але коли йому 15-20 років... І ще й запчастини на вагу золота.

Ні, звичайно, якщо я упускаю з поля зору якісь важливі нюанси і аргументи, буду дуже вдячний за них. Я ж ще не дуже роздуплився - на щастя більше часу в машині проводив а не під нею smile.gif

Але здається розклад такий - різниця між Б/У ланосами 5-6 років базою і вишкою може бути в районі 1500$ за умови що вони в однаково хорошому стані. Кому взагалі потрібна Б/У 7-річна база?? biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pashkin   
post May 30 2014, 17:07
Відправлено #5


Самый лысый
**********

Група: Members2
Повідомлень: 11,074
Реєстрація: 21-May 08
Користувач №: 12,087

Репутация: 91




лучше смотреть в сторону дизельного корейца
смешанный 5,5-6л/100 с разными удобствами

зачем колхозить
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Raptiler   
post May 30 2014, 19:17
Відправлено #6


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 3,709
Реєстрація: 14-December 13
Користувач №: 42,334
Репутация: 17
Авто: Daewoo Lanos




QUOTE(beardedbeer @ May 30 2014, 14:07)
1) Підсилювач керма. Не потрібний.
*


Правильно, он этой машине не нужен - только лишняя головная боль.

QUOTE(beardedbeer @ May 30 2014, 14:07)
3) Кондиціонер. Дуже потрібний, але дуже дорого. Питання: хтось ставив кондюк в базу? Де у Львові можуть зробити, ціни? Мені казали що зараз може бути 1000$ + 300$ робота. Це занадто сумно.
*


Это вещь нужная. Мой совет - бери со спиральным компрессором, не такая нагрузка на двигатель. Мне ставили в Умани, за роботу 1500 грн, это с заправкой.

QUOTE(beardedbeer @ May 30 2014, 14:07)
5) Протитуманні фари. Дрібниця, поставлю сам в будь-який момент.
*


Тут есть 1 нюанс. Сразу покупай подрулевой переключатель с колесом для ПТФ. А задние ПТФ включай кнопкой на торпеде. Там кстати можно и индикацию вывести на приборку, но как мне пояснили - ее нужно снимать. Кстати с ПТФ хорошо обочину видно, ну и все зависит какие лампочки ты туда вставишь.

QUOTE(beardedbeer @ May 30 2014, 14:07)
6) Шумоізоляція. Дуже-дуже треба. Питання: де у Львові то можна файно зробити? Можна часткову, так як тут написано. Я трохи подосліджував - в принципі міг би і сам, але занадто багато геморою, та і руку бажано мати набиту...
*


От шумки меня знакомые отговорили. Все же это лишний вес, причем очень существенный. Решил пока не заморачиваться. Вот поставлю более мощный двигатель - тогда буду думать о шумке.

Ну и от себя, первое на что бы я обратил внимание:
- защита ДВС. Если бы ее не было, то и двигателя бы уже давно не было, с нашими то дорогами smile.gif
- еще раз подумай о ГБО, с нынешними то ценами на бензин. Лично мне все завидуют что я на газу езжу. 2 поколения тебе хватит.
- ну и по мелочи: подсветка низу салона, камера заднего вида, новые литые диски, видеорегистратор, жпс-навигатор и прочее... На сколько денег хватит. Но видеорегистратор выделил бы в одну из главных модернизаций smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vzx   
post May 30 2014, 20:04
Відправлено #7


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 916
Реєстрація: 11-August 12
Користувач №: 35,868
Репутация: 8




кндей и туманки и шумку, можеш поставить сам.
Я лично ставил сам, кондей всё с разборки, но компрессор и радиатор с фильтром, новые брал, собрал потехоньку неспеша - всё и как положено, лучше чем с завода, силиконил стыки и т.д.
а заправку так сказать фреона, нашел адекватного человека, и в итоге заплатил 500 грн по кондею, и все части 3500, тоже покупал по мере денег.
так что удачи в установке.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pashkin   
post May 30 2014, 20:50
Відправлено #8


Самый лысый
**********

Група: Members2
Повідомлень: 11,074
Реєстрація: 21-May 08
Користувач №: 12,087

Репутация: 91




лучше чем с завода это как Brabus, Irmsher, Alpina, Lumma, Hamann, G-Power, Nowack
))))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Stas3ds   
post May 31 2014, 10:17
Відправлено #9


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 1,260
Реєстрація: 8-January 13
Користувач №: 38,100
Репутация: 17




QUOTE(Raptiler @ May 30 2014, 19:17)
Тут есть 1 нюанс. Сразу покупай подрулевой переключатель с колесом для ПТФ. А задние ПТФ включай кнопкой на торпеде. Там кстати можно и индикацию вывести на приборку, но как мне пояснили - ее нужно снимать. Кстати с ПТФ хорошо обочину видно, ну и все зависит какие лампочки ты туда вставишь.

Зачем-же сразу подрулевой. Можно купить копеечную кнопку и установить возле коректора фар. Будет даже с подсветкой biggrin.gif .
user posted imageuser posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Raptiler   
post May 31 2014, 12:17
Відправлено #10


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 3,709
Реєстрація: 14-December 13
Користувач №: 42,334
Репутация: 17
Авто: Daewoo Lanos




QUOTE(Stas3ds @ May 31 2014, 10:17)
Зачем-же сразу подрулевой. Можно купить копеечную кнопку и установить возле коректора фар. Будет даже с подсветкой  biggrin.gif .
*


Ну да, это тоже как вариант, рассматривал и его. Однако решил все же взять подрулевой новый, как по мне немножко удобней )) Стоит тоже не сильно дорого. Как говорят на вкус и цвет... beer2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Stas3ds   
post May 31 2014, 13:11
Відправлено #11


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 1,260
Реєстрація: 8-January 13
Користувач №: 38,100
Репутация: 17




QUOTE(Raptiler @ May 31 2014, 12:17)
Ну да, это тоже как вариант, рассматривал и его. Однако решил все же взять подрулевой новый, как по мне немножко удобней )) Стоит тоже не сильно дорого. Как говорят на вкус и цвет...  beer2.gif
*


Со вкусом само собой, абы самому нравилось. beer2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
beardedbeer   
post Jun 2 2014, 09:00
Відправлено #12


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 11
Реєстрація: 5-May 14
Користувач №: 43,565

Город: Lviv



QUOTE(Raptiler @ May 30 2014, 19:17)
Ну и от себя, первое на что бы я обратил внимание:
- защита ДВС. Если бы ее не было, то и двигателя бы уже давно не было, с нашими то дорогами  smile.gif
- еще раз подумай о ГБО, с нынешними то ценами на бензин. Лично мне все завидуют что я на газу езжу. 2 поколения тебе хватит.
- ну и по мелочи: подсветка низу салона, камера заднего вида, новые литые диски, видеорегистратор, жпс-навигатор и прочее... На сколько денег хватит. Но видеорегистратор выделил бы в одну из главных модернизаций  smile.gif
*


Дякую, це якраз те що я хотів почути - хороший такий список smile.gif Все за раз не охопиш, але якщо вже записано в своїй темі на форумі - не пропустиш.
Правда, захист ДВС у мене є, був з заводу - я взагалі-то чомусь думав, що його у всі ланоси ставлять полюбому lol.gif
А про ГБО постійно думаю, думаю, але все ніяк не можу наважитись. Але певно, дійсно варто... Я трохи катався на Ланосі з ГБО, по місту претензій ніяких.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
beardedbeer   
post Jun 2 2014, 09:10
Відправлено #13


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 11
Реєстрація: 5-May 14
Користувач №: 43,565

Город: Lviv



QUOTE(pashkin @ May 30 2014, 17:07)
лучше смотреть в сторону дизельного корейца
смешанный 5,5-6л/100 с разными удобствами

зачем колхозить
*


Та хто ж сперечається - це по всім параметрам краще, крім бабла! biggrin.gif Як не крути, а дешевше не вийде, навіть Б/У на Б/У - а якщо нову брати, то взагалі bc.gif
Я взагалі в кінці лютого хотів взяти навіть не корейця, а китайця: Geely Emgrand X7 другу комплектацію, але не встиг і вона через курс бакса подорожчала з 137 тис. грн до 200 тис. грн bt.gif
Посидів я в тому Emgrand X7 - порівняно з Ланосом, таке враження що в кімнату сів а не в авто. Електронний фарш повний. Пластмаса халявна правда, але після Ланоса не привикати. Хоча не відомо як би вона у нас ремонтам підлягала, але багато знайомих на всяких інших Жилях уже купу років і тис. кілометрів наїздили без проблем... А деякі з проблемами smile.gif Тут уж як пощастить.

Ну але, раз така жара пішла з цінами, то проще пару тис. грн закинути в пікращення Ланоса, ніж пару тис. баксів в обмін Ланоса на щось інше. Тим більше, що Ланос апупєнна машина, на рибалочку на ньому майже як на всюдиході комфортно smile.gif Навряд би я якогось Форда чи Рено (крім Дастера) з таким легким серцем по болотам ганяв lol.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Raptiler   
post Jun 2 2014, 12:57
Відправлено #14


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 3,709
Реєстрація: 14-December 13
Користувач №: 42,334
Репутация: 17
Авто: Daewoo Lanos




QUOTE(beardedbeer @ Jun 2 2014, 09:00)
Правда, захист ДВС у мене є, був з заводу - я взагалі-то чомусь думав, що його у всі ланоси ставлять полюбому  lol.gif
*


У родного дядьки Нексия, то защиты ДВС с заводу не было. Поэтому и обратил внимание. Как насчет конкретно Ланосов - конечно не знаю.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
croma   
post Jun 2 2014, 20:50
Відправлено #15


Бывалый
**

Група: Members2
Повідомлень: 90
Реєстрація: 13-June 08
Користувач №: 12,331
Репутация: 3
Город: Lviv



по кондиціонеру перезвони 0678554301 Роман (не реклама)
раніше були на Кукурудзяній, зараз переїхали за Кривчицький базар.
вони ставлять харківські комплекти.
я поставив минулого літа - довольний як слон, наразі все працює.
оригінал дорого, а комплект тоді коштував 5000 грн (6000 зі спіральним компресором)
а з установкою у них зі звичайним комп. вийшло до 6000 грн.
я точно вже не памятаю, але рахував, що купити харківський комплект + пересилка + заправка фреоном, то виходила економія в районі 300-400 грн. визнав, що то не варта щоб самому з тим мудохатись, не маючи гаража і вільних як мінім два дня (хоча в основному роблю по машині все сам включно зі заміною ремнів і перетягував навіть сам двигун )) бо масло підкакувало.)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
croma   
post Jun 2 2014, 21:04
Відправлено #16


Бывалый
**

Група: Members2
Повідомлень: 90
Реєстрація: 13-June 08
Користувач №: 12,331
Репутация: 3
Город: Lviv



по ГБО
в мене стоїть 4 покоління
поставив ще при курсі 5 грн за бакс
по розрахунку окупилось воно в мене за 25 тис. і того тисяч 90 вже катаюсь в два раза дешевше.
це звичайно додаткові витрати на обслуговування ГБО, але це все одно вигідно якщо багато їздиться, ну і при розході, який в маленького ланосовського моторчика бажав би бути хоча б на 2-3 л меншим.
якщо в рік до 10 000 наїжджаєш - то не вигідно.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
croma   
post Jun 2 2014, 21:11
Відправлено #17


Бывалый
**

Група: Members2
Повідомлень: 90
Реєстрація: 13-June 08
Користувач №: 12,331
Репутация: 3
Город: Lviv



до речі знайшов сайт
ось такий в мене
http://ttk-ac.com.ua/daewoo%D0%B7%D0%B0%D0%B7.html
правда бачу ціни на самі комплекти в середньому за рік до двох тисяч підросли

але якщо надумає і не розходиться, то раджу брати зі спіральним компресором
як мені пояснювали: він легший сам, і якщо звичайний забирає 8-10 коней, то спіральний 2-3 коня тільки.
їх більше на сенси рекомендують, бо там ще слабші мотори.
але я навіть на газі не відчуваю особливого дискомфорту з включеним кондиціонером, хіба що повний загруз і затяжний підйом)))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Raptiler   
post Jun 2 2014, 21:21
Відправлено #18


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 3,709
Реєстрація: 14-December 13
Користувач №: 42,334
Репутация: 17
Авто: Daewoo Lanos




QUOTE(croma @ Jun 2 2014, 21:11)
до речі знайшов сайт
ось такий в мене
http://ttk-ac.com.ua/daewoo%D0%B7%D0%B0%D0%B7.html
правда бачу ціни на самі комплекти в середньому за рік до двох тисяч підросли
*


Я там же заказывал себе Lanos 1.5 NEW, меньше года назад. Тогда он стоил ровно 6000 грн sad.gif

QUOTE(croma @ Jun 2 2014, 21:11)
як мені пояснювали: він легший сам, і якщо звичайний забирає 8-10 коней, то спіральний 2-3 коня тільки.
їх більше на сенси рекомендують, бо там ще слабші мотори.
але я навіть на газі не відчуваю особливого дискомфорту з включеним кондиціонером, хіба що повний загруз і затяжний підйом)))
*


Полностью поддерживаю! beer2.gif
Сам не ощущаю падения мощности двигателя.
Так что лучше уж немного переплатить.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
croma   
post Jun 3 2014, 05:50
Відправлено #19


Бывалый
**

Група: Members2
Повідомлень: 90
Реєстрація: 13-June 08
Користувач №: 12,331
Репутация: 3
Город: Lviv



QUOTE(Raptiler @ Jun 2 2014, 22:21)

Полностью поддерживаю!  beer2.gif
Сам не ощущаю падения мощности двигателя.
Так что лучше уж немного переплатить.
*



smile.gif я мав на увазі, що в мене звичайний компресор (не спіральний)
звичайно "підрив" з місця, чи ривок при розгоні слабшає.
але якщо по грошах накладно, то можна пережити)
а якщо не дуже впирається, то краще спіральний.
хоча в нас присутня стандартна фішка: коли йдеш на обгін (наприклад), просто тиснеш тапку до підлоги,
в цей момент електроніка відключає електромуфту кондюка, і підключає назад коли обороти впадуть нижче 2000 орієнтовно.

скажу одне: я минулої весни теж думав міняти машину (мова звичайно про те, щоб "начинка" була багатша - як мінімум кондюк, АБС, гідравліка), думав, рахував і в результаті прийшов до висновку, що міняти на машину мінімум на 6-7 років старшу та й ще з доплатою як мінімум 3000 дол., а якщо на щось новіше, мінімум 7000-8000 дол. - це не начасі для мене, є важливіші приорітети.
А так машина їздить (в мене кожний день вона в русі, навіть на вихідні рідко стоїть), в обслуговуванні відносно дешева, запчастей купа (від китаю до оригіналу, в кожному магазині), єдине чого адекватно бракувало - це прохолоди, коли літом валиш по трасі, а в машині +45 і вентилятори а 4 не спасають, а вікна не дуже відкриєш (хіба що мозгів не жалко biggrin.gif ) - це виявилось найдешевшим способом покращити комфорт.
Після установки цього девайсу майже в то й же день я дуже пошкодував за одним - що не зробив цього роки на 3 раніше bt.gif

ПС: нікого ні в чому не переконую, це просто моя думка.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
beardedbeer   
post Jun 3 2014, 15:09
Відправлено #20


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 11
Реєстрація: 5-May 14
Користувач №: 43,565

Город: Lviv



QUOTE(croma @ Jun 2 2014, 20:50)
по кондиціонеру перезвони...
*


QUOTE(croma @ Jun 2 2014, 21:04)
по ГБО...
*


Дуже корисні відгуки, дякую, дав в рєпу. Головне, думки щодо зміни авто збігаються з моїми biggrin.gif
Барсуку ще дав в рєпу за лінки на шумку Оси, а Raptilerу за те що сказав подумати про вагу шумки smile.gif
Основне це звичайно просто "свєрчків" ззаду поприбирати. А про повну шумку треба подумати...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
 

Спрощена версія Зараз: 27th May 2024 - 23:46