Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Каскадний · [ Стандартний ] · Лінійний

> Машина дьоргається після СТО Галичина, порадьте щось...

Dev_   
post Oct 3 2008, 08:02
Відправлено #1


Форумянин
****

Група: Members2
Повідомлень: 220
Реєстрація: 10-March 07
Користувач №: 6,011
Репутация: 1
Авто: Renault Duster Black



enough is enough....Щоб я ше раз на ту СТО Галичина-Авто поїхав....

Коротше все попорядку, на чіповці механік сказав, що потрібно відрегулювати клапани і ремінь генератора замінити бо тріснув. Ну і я, оскільки не знайшов якогось толкового майстра, здуру поїхав це все робити на рідне СТО "Галичина-Авто", ще і купив підкрильники, щоби поставили і глянули на ходову, оскільки зловив правим переднім яму, за Скнилівським мостом, перед поворотом в Метро був дощ і нічого не видно, так зловив, що думав - колесо відвалилось.

Так мало того, що ті мудаки нарахували послуг на 575 грн, так ще й сказали що ремінь генератора в мене впорядку і замінили ремінь ГРМ і ролик, бо по їх словам він тріснув. Кинули мені це все в багажник...Ну поскільки спішив я заплатив і сильно не дивився на той реміню.

А потім дивлюся, і відчуває себе конкретним лохом, оскільки тріщин там немає і все. Але це не основне - машина стала сильно дьоргатись, на будь-якій передачі, скидуєш газ і починається вплоть до того, що пару раз заглохла. Блін не знаю, що робити. Чи це після СТО, чи це я бензину поганого ковтнув. В основному останні рази заправляв 95+. В чому може бути причина?
П.С. Пробіг 15 тис.
rolleyes.gif cry2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reklama   
post Oct 3 2008, 08:02
Відправлено #












User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vlad11   
post Oct 3 2008, 08:10
Відправлено #2


КЕНоГУРУ
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 19,977
Реєстрація: 5-May 06
Користувач №: 1,950

Репутация: 130
Авто: SsangYong Rexton II, 2,7 XDI 5AT Full AWD




Скорее всего неправильно установили ремень ГРМ eek.gif Перескочило на один или более зубьев rolleyes.gif
Одним словом твоё СТО maniac.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Svitol   
post Oct 6 2008, 10:38
Відправлено #3


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 1,319
Реєстрація: 23-July 08
Користувач №: 12,758
Репутация: 16



саме тому я зразу від їхньої гарантії і відмовився
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kmjif   
post Oct 6 2008, 15:07
Відправлено #4


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,162
Реєстрація: 9-July 07
Користувач №: 8,544

Репутация: 39
Авто: VW 1.4 TSI




QUOTE(Svitol @ Oct 6 2008, 10:38)
саме тому я зразу від їхньої гарантії і відмовився
*


а я всетаки планую пройти ТО-1
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dev_   
post Oct 30 2008, 10:50
Відправлено #5


Форумянин
****

Група: Members2
Повідомлень: 220
Реєстрація: 10-March 07
Користувач №: 6,011
Репутация: 1
Авто: Renault Duster Black



До цієї проблеми добавилась, ще одна , навіть гірша:
розхід палива по місту - на 10 літрах 95+ проїжджаю 70 км. Раніше було 100-110 по місту і 140 по трасі. Двигун якщо прислухатись гуде нерівномірно, якби скачками троїть.

Мої спроби вирішити проблему:

1. Відрегулював натяг ремня ГРМ, - був засильно натягнутий. Результат той самий.

2. Провірив інжектор, ДПДЗ. Все в порядку.

3.Замінив свічки Чемпіон (5.000 км) на 4-контактні BERU UltraX79. Результат трохи менше на вищих передачах стала дьоргатись, краще йде підгору. Розхід наразі заміряю. Але все одно не те що було.

В планах заміна: Російського Датчика ХХ на Мексіканський. І якщо Коля з Вінниці зберіг мою прошивку чіпа, то заміню на заводську чіповку.

mol.gif

П.С.: Люди бережіть нерви - не обслуговуйтесь на Галичина-Авто (Городоцька) dz.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Svitol   
post Oct 30 2008, 11:19
Відправлено #6


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 1,319
Реєстрація: 23-July 08
Користувач №: 12,758
Репутация: 16




П.С.: Люди бережіть нерви - не обслуговуйтесь на Галичина-Авто (Городоцька) dz.gif



+100 down.gif

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
shavarsky   
post Nov 8 2008, 18:56
Відправлено #7


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 42
Реєстрація: 13-April 08
Користувач №: 11,685
Репутация: 1
Авто: Lanos SE 1.5



QUOTE(Svitol @ Oct 30 2008, 11:19)
П.С.: Люди бережіть нерви - не обслуговуйтесь на Галичина-Авто (Городоцька)  dz.gif
+100 down.gif
*




Це точно...Вчора їздив на СТО Галичина Авто (Городоцька). Проблема була така: при входженні в правий поворот чути сильний скрегіт в районі лівого переднього колеса, а ще рульова рейка стукає на бруківці. Ну думаю відразу все і зроблять. Приїхав...мойка+діагностика= 59 грн. - це обовязково. Далі підняли машинку (цього разу я був присутній біля майстра), кажу йому проблему, він послухав і почав колесами крутити. Крутить, крутить......нічого не знайшов і каже все нормально так має бути.. eek.gif , даю йому 10 гривень, ну думаю для бажання щось робити... взяв...Дивлюсь, ніби появився кураж..починає знімати колесо.....зняв, порухав супортами, каже це супорта бряжчать....кажу - роби щоб не бряжчали (але це зовсім не вони)....змастив пальці, позакручував, каже все ОК!. Кажу добре їдемо перевіримо, він не жотів, але сів, ми виїхали на площадку, я зробив кружок...чую скрегіт....він ледве почув, хоча скрегіт такий був що навколо люди чули (майстри на СТО Галичина Авто- глухі і сліпі)...каже то підкрильники, (хоча це скрегіт метал- метал)... заїхали ще раз на підйомник....попідтягував гайки на ходовій.....все, каже більше я нічого не знаю.....Так і їжджу... а сьогодні замітив що задні колеса мають люфт, можливо це вони скрегочуть а по кузову звук передається наперед, не знаю....Буду сам розбиратись. І того, заплатив ще +15 грн за підтяжку гайок, і поїхав, а проблема як була так і залишилась. Висновок: більше я туди не поїду !!! На ТО-1 також забиваю болт. Поміняти масло і фільтр - година часу і економія коштів. Всім раджу: обминайте СТО Галичина Авто десятими дорогами і будете здорові !!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dev_   
post Nov 10 2008, 15:53
Відправлено #8


Форумянин
****

Група: Members2
Повідомлень: 220
Реєстрація: 10-March 07
Користувач №: 6,011
Репутация: 1
Авто: Renault Duster Black



Проблему дьоргання вирішив переставлянням реміня ГРМ на зуб на зад, за що дякую palijkolya. Розхід ще міряю.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SensX   
post Jan 4 2009, 14:15
Відправлено #9


Бывалый
**

Група: Members2
Повідомлень: 77
Реєстрація: 27-July 08
Користувач №: 12,804
Репутация: 1
Авто: Sens 2004



Я в них міняв по гарантії передню стійку. Ну звичайно міняють по гарантії тільки одну, дві - це коли не на гарантії. Результат - не дотягнули гайку на ступиці. Два місяці їздив-гримів, не мі зрозуміти в чому річ. Поїхав до інших, зразу виявили проблему.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
 

Спрощена версія Зараз: 2nd May 2024 - 13:51