Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 
15 Сторінки  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Каскадний · [ Стандартний ] · Лінійний

> Біографія автівки Sensop'a, Т1311-02 2005 92U 1.3 SOHC

SENSop   
post Sep 23 2009, 09:01
Відправлено #1


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




ПЕРЕДМОВА
Питання придбання автомобіля поставало давно, але було дві проблеми: 1. постійно не вистачало грошей і 2. часу, а звідси, відповідно, і бажання реалізовувати цей задум.
Проте, часи змінювалися, ситуація покращувалась і перша проблема поступово відходила на другий план.
Серйозно про авто я почав думати після отримання посвідчення водія. Облазив інтернет, пошарив по форумах різних автоклубів і зрозумів одне: росавтопром навіть нове авто - "кака" dr.gif .
Прикинувши фінанси, -- перекинувся в пошуках на вторинний ринок. Ну, дуже мені подобався Опель Омега Б (навіть зараз shuffle.gif ). Довший час шукав нормальний варіант, але платити 8-9 кілобаксів за гнилі колісні арки і дверні рами зовсім не хотілося (мабуть, роки далися знати в наших суворих умовах експлуатації: бензин+бездоріжжя).
Я зрозумів, що з Омегою треба "заминати" і почав шукати авто, виходячи з більш-менш нормального вигляду та практичності, і нескладності експлуатації. Таким чином, я поступово добирався до корейсько-українського Деу чи дива, чи Ланос, як всі кругом говорили. Тим більше, що мені під певним ракурсом перед авто віддалено нагадує "прищурений погляд" Опеля Омеги Б.
Тепер, коло пошуку авто значно звузилось, що не могло не радувати. Залишилось вибрати лише to be Lanos or to be Sens...
Прикинув суму, доходи сімейного бюджету і мету використання - вирішив зупинитись на Сенсі fa-fa.gif .

[далі буде...]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reklama   
post Sep 23 2009, 09:01
Відправлено #












User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 23 2009, 10:12
Відправлено #2


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




ПРИДБАННЯ АВТОМОБІЛЯ
Почались активні пошуки оголошень продажу.
Надибав кілька в інтернет-газеті "Ваш магазин"
Вибрав один варіант, домовився про зустріч і огляд.
07.05.2008 - взяв n-суму і поїхав до Львова за автомобілем.
Так сталося, що через форс-мажор ніхто із моїх "шарущих" в машинах знайомих зі мною поїхати не зміг, а мої знання авто "чисто теоретичні". Проте, незважаючи на це, і те, що за кермом практично не їздив, тільки в автошколі, відкладати поїздку не хотів.
Із радісним настроєм приїхав у Львів електричкою.
Зустріч була на 09:00. Залишалось 30 хв. до здійснення мети. Вирішив не поспішати.
О 08:45 передзвонив сказати, що я вже на місці і тут дізнався, що авто вже продане... cry2.gif Ну, думаю пісєц... cb.gif
витягнув картку із об’явами, яку роздрукував і взяв із собою так "про всяк випадок". Було ще 5 варіантів. Передзвонив, 3 варіанти відпали зразу (продано). залишилось 2.
Передзвонив кожному продавцю: в першому варіанті леді призначила зустріч у певній годині і місці. У другому чувак -- сказав, що він зараз на роботі і зможе лише після 18:00 під’їхати і показати авто, яке знаходиться на стоянці (йопрст, зараз 09:30, а чекати до 18:00 +/- 1 година -- скажу я вам -- радості мало dn.gif ).

* * *

Ось повертає до мене темно-зелений (пляшка) Сенс.
Ну, думаю, а шо, нічого так виглядає. Під’їхав, вийшла леді, я попросив відкрити капот (пригадав, що читав інструкцію вибору "секонд-хенд"-авто). Заглянув, з мудрим виглядом витягнув щуп, щоб глянути рівень масла, відкрив маслозаливну пробку, поклав папір і попросив "погазувати". Більше нічого вданій ситуації не пригадав, та й знервований був уже від "облому". Глянувши візуально, побачив що праве крило фарбоване і матове + відтінок не дуже співпав.
Сів за кермо, поїхав, зробив великий круг.
-- Де тут є СТО, щоб глянути ходову, -- питаю
-- Та недалеко, -- чую у відповідь.

* * *

Приїхали на сервіс. дама заїхала на естакаду. поліз я з сервісменом дивитись, що там під низом. він щось там потягав, потрусив за колеса і сказав, що все тіп-топ, мовляв, ходова нормуль.
Дивлюсь з КПП масло підтікає (сам дивуюсь, як я здогадався що це коробка bm.gif ), захисту двигуна немає.
Я назвав свою ціну, вона свою. Дав їй годину-дві подумати.
Коли їхав з місця огляду, то до мене прийшло дивне відчуття, що я вже не хочу купувати цю машину...

* * *

Ще раз передзвонив до чувака, і після бесіди він нарешті погодився під’їхати на стоянку в обід (добре, що обід не розтягнувся до тієї ж 18:00).
Приїхав. Він, як з’ясувалося, купив авто в Надвірній в якогось таксиста (це я вже згодом побачив професію першого горе-власника) 2 місяці тому.
Чесно скажу, це авто мені чомусь зразу сподобалось: чи це колір такий позитивний, чи може ще щось... І я вирішив, якщо я зараз не куплю машину, то я її вже скоро не куплю. Нервовість ситуації зростала bt.gif
Авто було базою. Мені здається, що з однієї сторони це "+", бо можеш встановити все за своїм бажанням і фінансами, але про це згодом.
Із опцій був лише захист двигуна, тонування вікон, декоративні ковпаки, запаска, домкрат, комплект ключів.
ЦЗ, сигналки, аудіо не було.

Ціну збив на 500 американських. Домовились за 6300 баксів.
Ситуація повторюється:

-- Де тут є СТО, щоб глянути ходову, -- питаю
-- Та біля МРЕВ, -- чую у відповідь.
Ідемо оформляти покупку, тим більше, що номери вже транзитні АВ2736.

Коли їхав у МРЕВ в якості ще пасажира, помітив, що стрілка спідометра не працює. Питаю, що за х...ня? Відповідь: можливо тросик (!!!) злетів. Звідки я тоді міг знати, що там електронний варіант.
Розвели мене на "голому асфальті" dz.gif

Біля МРЕВ усі підйомники та естакади були зайняті, не було де глянути. Та я плюнув, бо вже був "замордований" від жари, від того, що з 5:00 на ногах, голодний...
Оформили все дуже швидко на біржі. я заплатив 120 грн.
Від’їхали, перерахували гроші, написали розписки, я отримав тех. паспорт, два ключі.
Найбільше переживав, за дорогу, тим більше, що маршрутних доріг у Львові я не знав, і щоб авто не заглохло десь на перехресті.

Ось я вперше сів за кермо власного автомобіля, відрегулював сидіння. Запустив двигун і плавно рушив. Радувало те, що МРЕВ знаходився майже поряд із об’їздною трасою на Чоп і попереду було лише одне перехрестя з кільцем. На диво проїхавши його, я опинився вже на трасі. Трохи ще проїхав, з’їхав на обочину, вимкнув двигун і тупо посидів хвилин 30, відкинувшись на спинку сидіння.

* * *

Їхав по трасі додому повільно, в основному на третій передачі. мало того, що нема тахометра, рухався по звуку, та ще й спідометр не працює by.gif
В одному з населених пунктів вибіг пес на дорогу я натиснув на сигнал він видав "п-п-пі-п" і назавжди заглох .
Слава Богу, за 1,5 години був вже в рідному місті, заправившись правда по трасі на "Укрнафті" (35 л), бо все переживав, що не вистачить бензину, стрілка лежала собі в червоній зоні.

[далі буде...]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
frsh   
post Sep 23 2009, 12:31
Відправлено #3


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 440
Реєстрація: 1-December 08
Користувач №: 14,057
Репутация: 5
Авто: Lanos 1,5)




Да.. начало не очень. Надеюсь машинка будет радовать. Давно взял?

Клубные машинки смотрел?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 23 2009, 12:41
Відправлено #4


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




Отже, наступного дня, після міцного сну і морального відпочинку розпочалось детальніше обстеження автомобіля.
Так-с...
На колесах висіла "всесезонка" Росава досить поношена, але ще більш-менш придатна до їзди.
Пробіг. пробіг-пробіг-пробіг... Пробіг 100% скручений першим власником, бо на одометрі "висіло" 50 тисяч... думаю реально 100 або й більше.

Поїхав на сервіс і домовився за сигналку + магнітолу
Вийшло разом 1700 грн
Сигналка -- Cenmax Vigialnt V-7
Магнітола -- SONY
І в суботу 09.05.2008 я вже насолоджувався закриванням/відкриванням авто клацанням кнопки на пульті, а не ключем і приємною музикою в салоні.

Наступний тиждень був присвячений поїздками до МРЕВ і реєстрація авто.
1750 грн., включаючи податок в ПФ, податок з власників автотранспорту за 2008 р.
І ось мені вручили нові держномери і паперовий тимчасовий техпаспорт на 3 місяці.

Зайнявся активними пошуками електриків для ремонту спідометра. нарешті було винесено вирок -- смерть моторчика cn.gif .


Приєднані ескізи
Приєднане зображення Приєднане зображення
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 23 2009, 13:00
Відправлено #5


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




Придбати окремо спідометр було щось із області фантастики, тому вирішив міняти цілу приборку. Ціни на них явно не були на мою користь, і ось випадково майже через місяць їзди на "вухо" і "на око", за 80 баксів, я став власником нової приборки із тахометром.
Радості не було меж... але не надовго, бо коли ще раз проїхався по тих же точках і попитав тих же електриків -- ніхто з них не хотів братися за цю встановлення і тягнути якийсь там дріт на 43-контакт ЕСКД, бо, мовляв, ніколи з цим не стикалися, не зовсім розуміли, що там "треба кидати і на яку ногу", одним словом бла-бла-бла mad.gif
Нарешті, один погодився за 120 грн. це зробити.
-- Скільки-скільки ?! bm.gif , -- перепитав я ще раз... і вирішив робити це сам.
Проконсультувавшись в форумчанина Дмитра із Павлограда, розпочав вперше (!) сам щось робити в машині, до цього тільки мив і заправляв biggrin.gif

[далі буде...]

Приєднані ескізи
Приєднане зображення Приєднане зображення Приєднане зображення
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 23 2009, 13:02
Відправлено #6


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




QUOTE(frsh @ Sep 23 2009, 13:31)
Да.. начало не очень. Надеюсь машинка будет радовать. Давно взял?

Клубные машинки смотрел?
*


Дякую, зараз авто (після мого активного втручання) справді радує. Брав 07.05.2008. Авто 2005 року.
На жаль, про клубні машини ще тоді не знав sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 24 2009, 08:50
Відправлено #7


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




06.06.2008
Остаточно вирішив, сьогодні буду сам міняти панель комбінації приладів, або, просто кажучи, приборку.
Прочитав на цьому і сусідньому форумі процес демонтажу і розібрав торпедо, почавши із витягування підстаканника і U-подібної планки.
user posted image user posted image
Далі, для зручності доступу до ЕСКД зняв праве переднє крісло.
user posted image user posted image
Виходячи з того, що у мене SENS, то треба було протягнути дріт на "43"-й контакт ЕCКД. Дякуючи конструкторам АвтоЗАЗ і їх економії, в самому конекторі ЕСКД не було клеми і дроту від колодки біля правої ноги переднього пасажира, до якої можна було приєднати дріт від приборки.
Зняв клему "-" з акумулятора на "всякий пожарний".
"Видзвонив" тестером контакт від клеми і конектора в приборці до конектора під правою ногою переднього пасажира. Для доступу -- зняв пластиковий кожух, відкрутивши шуруп
user posted image
і акуратно потягнув на себе
user posted image
Витягнув з колодки клему і "наштукував"
user posted image
заізолював
user posted image
і сховав на місце, закривши пластиковим кожухом
user posted image
Так... Ну, тепер я взявся за "чорний ящик"
user posted image
Шукаючи варіанти, я вирішив піти "совєтськім методом -- зроблено насмерть": припаяв дріт до "43"-ї ноги.
user posted image
Після всього зібрав все і поїхав.
user posted image user posted image
Спочатку не звернув увагу, бо дивився на спідометр і тахометр - і це було bz.gif bd.gif
Пізніше мою увагу привернуло підморгування CHECK. При чому встановити закономірність, коли вона могла загорітися - так і не зміг.
Я був "подавлений"... cry2.gif радості вже не було. Спочатку подумав, що приборка не підійшла, розібрав торпедо, перевірив контакти -- все ок.
Перевірив свічки, рівень масла, ну і т.д., і т.п. вже готовий був до встановлення старої приборки назад, щоб перевірити, чи там не загоряється лампа CHECK. Цього звичайно не хотілося ніяк. mad.gif
характер загоряння був різний, найчастіше 1-3 сек.
Розкинувши мізками Штірліца, я знайшов винуватця проблеми.
І що ви думаєте? проблема в мене була до болю банальна:
Коли вставляв конектор в роз’єм ЕСКД, припаяний дріт трохи підігнувся і замикав сусідній контакт.

Ну, от так я почав реанімовувати свою машинку від злісних рук і мозгів горе-таксиста, реального долбо...ба. Але про наступні сюрпризи в наступних постах.

P.S. Соррі за неякісні фото, робив мобілкою на 2 Мп і сам shuffle.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 24 2009, 09:22
Відправлено #8


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




Забув вчора додати стосовно сигналки і магнітоли:
QUOTE(SENSop @ Sep 23 2009, 13:41)
Сигналка Cenmax Vigialnt V-7

user posted image
QUOTE(SENSop @ Sep 23 2009, 13:41)
Магнітола SONY Sony-CDX-G310

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 24 2009, 13:20
Відправлено #9


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




10.06.2008
При невдалому маневрі для паркування "чмокнувся" переднім бампером.
у результаті:
1. зламалось кріплення в крилі правої нижньої дужки передньої фари чи брови, чи ще якось там... blink.gif (ніяк руки не доходять df.gif купити і пофарбувати)
2. бампер змістився назад і погнув пістони sad.gif (замінив)
3. на диво, лако-фарбове покриття не постраждало взагалі biggrin.gif
user posted image
Кілька днів потому, вперше їдучи пізно ввечері, звернув увагу, що, крім приборки, підсвітки більше немає: ні коректора фар, ні "аварійки", ні панелі пічки, коротше -- "тьомная ночь..." blink.gif
Годинник зразу не працював, але я не придав цьому значення під час покупки (а шкода, треба було ще збити ціну (!)).
Значить той, мудак-таксист-власник bm.gif щось попалив, коли мутив із пробігом і скручував dz.gif dz.gif dz.gif

Почіхав потилицю, подумав - та й замінив кнопки: коректора, задніх ПТФ (для самозаспокоєння, щоб ще щось не вилізло), аварійки, лампи в пічці (взяв від старої приборки), і ... годинник cw.gif

Коректор фар - 60 грн.
Кнопка аварійної сигналізації (96231858) - 35 грн.
Кнопка задніх протитуманних фар (96230802) - 40 грн.
Годинник цифровий (96236122) - 167,82 грн

* * *

На передній лівій фарі не було ззаду герметичної круглої кришки і передній рефлектор всередині був запорошений, для кількості лежало там ще й кілька невеликих мертвих мух і жуків mad.gif

Купив кришку - 15 грн.

12.06.2008

Мля, відламав ручку піднімання/опускання скла eek.gif Якась вона була така вже роз...ана. Сильно і не тиснув

Купив нові 2 шт. - 20 грн./шт

Уже знав, що обрив ремня ГРМ не гне клапани, але вирішив не ризикувати і купив ремінь - 60 грн., ролик прижимний - 40 грн.
Вирішив поміняти із знайомим, взявши детальний мануал по СЕНСу. Зняли корпус із повітряним фільтром, зняли кожух ремня -- глянули, а він там вже поміняний. Закрутили все на місце. Так і досі вожу із собою в багажнику ремінь + ролик.

13.06.2008
Купив складний знак аварійної зупинки за 8 грн., оглянувши сидіння - купив комплект чохлів універсальні велюрові за 240 грн у сіро-чорній гамі.

14.06.2008
Відкрутив поламані стокові пластикові бризковики і на їх місце поставив польські гумові за 32,50 грн комплект. Зараз можу сказати, що ця заміна оправдана особливо взимку, коли намерзає льоду під час руху. Зупинився -- злегка копнув і все, що намерзло впало cg.gif

30.06.2008
Щось мене Росава почала "напрягати", а особливо вібрація на рулі під час руху (скоріш за все була погано відбалансована)
Купив на "перед" за 290 грн./шт
Nоkian Hakka i3 175/70 R13
user posted image
Зразу відчулась впевненість в рулі під час руху і, звичайно, відносна тихохідність

01.07.2008
У СМ "Фуршет" купив китайську шторку сонцевідбивну на присосках - 24 грн.
і китайський манометр для вимірювання тиску в шинах за 3,95 грн. (досі працює!)

10.07.2008
Купив:
1. 4-метровий буксирувальний трос - 26,14 грн.
2. Рідина очисна для омивача скла "Кристал" (4 л) - 32,26 грн.
3. Рідина для чистки салону "Vanish Oxy Action" (спрей) - 54,60 грн.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 25 2009, 16:35
Відправлено #10


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




За весь час експлуатації даного авто я зрозумів лише одне: це мій перший і останній "секонд-хенд" автомобіль. Але маю те, що маю, тому продовжу мемуари.

21.07.2008
Коли сам оглядав екстер’єр автомобіля перед покупкою, то з поля зору випали кілька "мертвих" точок, які "ожили" в процесі експлуатації, зокрема на задній лівій дверці була тріщина на трикутній пластиковій накладці (дрібниця, але неприємно sad.gif ).
user posted image
Добре, що знайшлись добрі люди на цьому форумі, а точніше Євген (Streamliner) з Києва, котрий вислав мені цю штукенцію.

У той же день купив комплект гайкових ріжково-накладних ключів Denso (8 шт.) - 37.27 грн.

03.08.2008
Купив Аптечку автомобільну - 39,60 грн.

* * *

Повертаючись до вмерлого звукового сигналу, хочу зазначити, що викинув цю "дитячу пікалку", купив 10.05.2008 на базарі за 20 грн. , тіпа, японські дудки: одна високотональна, друга - низькотональна. в парі звучать досить приємно
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bootlegger   
post Sep 25 2009, 17:04
Відправлено #11


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,036
Реєстрація: 17-August 06
Користувач №: 2,541

Репутация: 46

Город: Odessa



QUOTE(SENSop @ Sep 25 2009, 17:35)
За весь час експлуатації даного авто я зрозумів лише одне: це мій перший і останній "секонд-хенд" автомобіль.

*


Не будь столь категоричным. Внимательно слежу за твоим гаражом, и не хотел тебя расстраивать, но к выбору/покупке ты подошел немного неправильно. В результате купил укатанный экземпляр после работы в такси. Но "вже шо маемо, то маемо", доведешь до ума, покатаешься, наберешься опыта и продашь потом. По поводу авто б/у... У меня было два авто б/у, и ничего... smile.gif , Главное нормально проверить, или брать у знакомого. У б/у "плюсов" валом, и тема это обсуждалась на форуме, поэтому не буду повторяться. Вкратце - если берешь б/у 2 - 5 лет, в хорошем состоянии, ты получаешь свежее авто, со всеми уже поставленными "допами", типа коврики, музыка, сигналка, антикор, диски, резина, тонировка и т.д. по нормальной цене.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 25 2009, 19:45
Відправлено #12


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




QUOTE(Bootlegger @ Sep 25 2009, 18:04)
Не будь столь категоричным. Внимательно слежу за твоим гаражом, и не хотел тебя расстраивать, но к выбору/покупке ты подошел немного неправильно. В результате купил укатанный экземпляр после работы в такси. Но "вже шо маемо, то маемо", доведешь до ума, покатаешься, наберешься опыта и продашь потом. По поводу авто б/у... У меня было два авто б/у, и ничего... smile.gif , Главное нормально проверить, или брать у знакомого. У б/у "плюсов" валом, и тема это обсуждалась на форуме, поэтому не буду повторяться. Вкратце - если берешь б/у 2 - 5 лет, в хорошем состоянии, ты получаешь свежее авто, со всеми уже поставленными "допами", типа коврики, музыка, сигналка, антикор, диски, резина, тонировка и т.д. по нормальной цене.
*


Я не в тому плані, що все б/у погане, просто є "приховані глюки", про які дізнаєшся або сам згодом, або на сервісі.
Зараз авто практично реанімоване (про це згодом в журналі), залишається подивитись до мотора, коробки і нарешті розібратися з "ручником" (замучився вже) і тоді... думаю, буде краще, ніж нове tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bootlegger   
post Sep 25 2009, 21:30
Відправлено #13


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,036
Реєстрація: 17-August 06
Користувач №: 2,541

Репутация: 46

Город: Odessa



Компрессию мерял? Еще я поменял бы все тех. жидкости. Масло двиг, коробка, антифриз (тосол), тормозная жидкость. Конечно, это бьет по финансам и некоторые ездоки ообще не меняют ничего кроме масла в двигателе, но я люблю, чтобы в машине все было в порядке. Или хотя бы проверь: уровень масла в коробке и уровень тормозухи в бачке. Антифриз на плотность (все таки скоро зима). Ну и диагносика ходовой, тормоза (тормозные колодки) в частности. Хотя, может ты и так это уже сделал. wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 26 2009, 12:56
Відправлено #14


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




QUOTE(Bootlegger @ Sep 25 2009, 22:30)
Компрессию мерял? Еще я поменял бы все тех. жидкости...  Хотя, может ты и так это уже сделал.  wink.gif

Компресію не міряв, бо вже наступного року хочу детально зайнятись мотором і коробкою (про це вже писав раніше)
Звичайно, рідини поміняв. Про це у наступних постах, просто, намагаюсь зберігати хронологію... біографія, як-не-як cb.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 28 2009, 08:54
Відправлено #15


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




06.08.2008
Вирішив трішки помандрувати. по дорозі прикупив в СМ "Сільпо":
Ключ свічковий - 12 грн.
user posted image
Восково-тефлонова поліроль Liqui Moly (600 мл) - 76,66 грн.
user posted image
Натер кузов.
Супер штучка! cg.gif Надає кузову тривалий блиск на 2-3 мийки точно.

На місцевому базарі:
Чорна пластикова накладка під номерний знак - 12 грн.
Поставив
Свічки NGK V-Line 6BPRE - 45 грн./компл.
user posted image
Про свічки можу сказати таке: мабуть, -- це не оригінал, ні, скоріш за все, це не оригінал. Мало прожили.
Фільтр повітряний GM Daewoo (96182220) - 25 грн.
user posted image
07.08.2008
На привалі вирішив поміняти свічки і ейр-філтер. Глянув рівень масла -- нижче MIN
Так, як я не знав, що залито в двигун, то надибав на заправці ESSO Ultron 5W40 (1 л) - 53 грн.
user posted image
13.08.2008
Почав готуватись до зими:
Фльтр масляний MANN FILTER W914/2 - 18 грн.
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 28 2009, 09:56
Відправлено #16


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




Із самого початку моєї експлуатації авто "барахлило" перемикання напрямків обдуву пічки. Коли міняв приборку, побачив, що тросик, а точніше, кожух, в якому він рухається, відірвався від кріплення. Намотав дроту. 2-3 рази переключився і знову та ж фігня.
user posted image
Ніяк руки не доходили зайнятися цим. І от
20.08.2008
Розібрав торпедо, від’єднав і витягнув той трос. Обстежив. Почитав цей форум та сусідній на предмет ремонту. Зміксував прочитатне докупи і вирішив трохи "поколхозити".
Для цього взяв тоненький вольфрамовий дріт (валявся ще від совдепа), паяльник 40 Вт, пінцет, чорну ізоленту.

Фотографував телефоном. Якість фоток нікудишня: фокусу немає. Тому до кінця "попустився" і перестав, попробую пояснити "на пальцях".


1. Нарізав вольфрамовий дріт на рівні куски кількістю 8 і довжиною 15 см кожний для однієї сторони і так само для іншої для страховки.
2. На кінцях дротиків позав’язував вузлики з кроком 0,5 см. (на самих кінцях -- 2 більші вузли з кроком 1-2 мм).
3. Притримуючи пінцетом, нагрів дріт, і акуратно втопив у пластиковий фіксатор на глибину ~ 1-1,5 мм.
user posted image
4. Далі легенько нагрів дріт і поступово втоплював вузлики в чорний кожух, притримуючи пінцетом.
user posted image
5. Повторив все це для другого боку
user posted image
6. Щоб дротики не випирало при деформаціях тросика, туго намотав невеликий шар ізоленти.

На всю процедуру пішло десь 30-40 хв. Поставив трос на місце. Усе працювало, заслонки стукали, напрям обдуву мінявся згідно позначок на панелі.

26.08.2008
Радів я, правда, не довго, за кілька днів відламався сам пластиковий фіксатор, який заходить у "вухо" і фіксує сам кожух тросика. Я так думаю, що це від частого знімання/встановлення. Там без варіантів -- тільки заміна.
Таким чином купив трос за 20 грн.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 28 2009, 10:17
Відправлено #17


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




28.08.2008
Купив пластиковий килимок з бортами в багажник -- 52 грн.
user posted image
Класно! bd.gif Рекомендую всім, в кого ще немає. Тепер не переживаю, коли щось вожу із рідких/сипких товарів.

29.08.2008
Уже не пам’ятаю чого, але поліз під машину подивитись і, як глянув на пороги... blink.gif cn.gif
user posted image user posted image
user posted image
Зразу ж після цього поїхав на підбір фарби:
Комплект фарба/лак - 90 грн.
На СТО:
Робота - 200 грн.

P.S. Е-ех, треба було все-таки глянути під машину, коли купував. umnik.gif Помилки дорого обходяться. Але все ж таки авто подобається. smile.gif

[далі буде...]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 28 2009, 10:42
Відправлено #18


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




01.09.2008
Після гарячих днів та рідкого асфальту глянув на дверки і крила... і купив на заправці Рідина очисна "WOG-Антибітум" - 20,10 грн.
user posted image

13.09.2008
Закінчився термін дії тимчасово техпаспорта.
Зранку поїхав у МРЕВ. Видали:
СО Норма 2008 - 11 грн.
Пластиковий техпаспорт - 126 грн.

15.10.2008
Якесь падло подряпало задню ліву дверку. Залишив авто на узбіччі на 5-10 хв.
Рихтувати і фарбувати в облом і дорогувато. Вирішив клеїти молдинги.
Молдинги бокові Daewoo-FSO (тільки дверки) - 150 грн.
Стрічка хромована на клейкій основі (широка) 3м - 30 грн.
Накладки хромовані на дверні ручки (верхні) - 110 грн.
Результатом більше, ніж задоволений! bz.gif
Фото робив набагато пізніше, але все ж:
user posted image user posted image user posted image
[далі буде...]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SergJant   
post Sep 28 2009, 12:41
Відправлено #19


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 3,280
Реєстрація: 28-April 06
Користувач №: 1,920

Репутация: 56
Авто: Lacetti SX Wagon 1.8




QUOTE(SENSop @ Sep 28 2009, 11:42)
01.09.2008
Молдинги бокові Daewoo-FSO (тільки дверки) - 150 грн.
Стрічка хромована на клейкій основі (широка) 3м - 30 грн.
Накладки хромовані на дверні ручки (верхні) - 110 грн.
Результатом більше, ніж задоволений!  bz.gif
*


Я не приверженей хрома wink.gif но, хром-пакет (ручки) вместе с хром-полосой под молдингом смотрится весьма интересно. up.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SENSop   
post Sep 28 2009, 12:51
Відправлено #20


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 414
Реєстрація: 24-May 08
Користувач №: 12,128
Репутация: 8
Авто: Daewoo Sens A15SMS (2005)




QUOTE(SergJant @ Sep 28 2009, 13:41)
Я не приверженей хрома  wink.gif но, хром-пакет (ручки) вместе с хром-полосой под молдингом смотрится весьма интересно.  up.gif
*


Дякую за комплімент для мого Сенса beer.gif
Тут справа в тому, що подряпина не ховалась під молдингом, бракувало 0,5-0,8 см. Ліпити якісь нестандартні типу широкі універсальні молдинги зовсім не хотілось, та й опускати стандартні нижче найбільшої опуклості дверки також. Тим більше, що тоді вони підривалися би по краях під час відкривання. Треба було щось "мутити". Побачив в продажу такі хромовані стрічки. НУ, а для кольорової симетрії взяв лише верхні накладки на ручки. Отаке.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
 

Спрощена версія Зараз: 26th April 2024 - 08:08