Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Каскадний · [ Стандартний ] · Лінійний

> Пропали гальма на ходу

HRONOTAVR   
post Jul 22 2019, 10:13
Відправлено #1


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 342
Реєстрація: 29-March 09
Користувач №: 15,685
Репутация: 6



Всім привіт!

Може хтось знайомий з такою ситуацією.

Сенс, 2003 року. Їхав за містом кілометрів 70 в один бік і назад. Туди їхав без проблем, швидкість невелика 60-70-80км/год. Дорога відносно рівна. На поворотах скидав швидкість і пригальмовував. І от коли вже повертався до дому, на одному повороті педаль гальма в підлогу. Ледь конратій не прийшов до мене. Нажавши ще два три рази, гальма з'явились і я зупинив авто. Колеса сухі, рідина в нормі, колодки передні і задні недавно замінені. По трохи почав рух і теж саме, перший раз педаль в підлогу, за два-три качки ловили. Їхав до дому повільно, постійно підкачуючи педаль.

Через кілометрів 30 при під'їзді до міста все стало на місце, педаль туга по теперішній час. Що це було? З чого почати шукати?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reklama   
post Jul 22 2019, 10:13
Відправлено #












User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ostenbakhen   
post Jul 22 2019, 10:26
Відправлено #2


Форумянин
****

Група: Members2
Повідомлень: 274
Реєстрація: 2-June 16
Користувач №: 47,394
Репутация: 9
Авто: Opel Corsa




QUOTE(HRONOTAVR @ Jul 22 2019, 10:13)
З чого почати шукати?
*


Копай з задніх барабанів. Знімай та дивись на стан робочих циліндрів. Відсотків на 80, що вони потіють вже.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HRONOTAVR   
post Jul 22 2019, 16:36
Відправлено #3


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 342
Реєстрація: 29-March 09
Користувач №: 15,685
Репутация: 6



Завтра везу до майстрів, побачу що там. Колеса всі з середини сухі. А з барабанами що може бути, що таке вийшло?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Мифутка   
post Jul 22 2019, 19:08
Відправлено #4


Форумянин
****

Група: Members2
Повідомлень: 253
Реєстрація: 28-February 13
Користувач №: 38,890
Репутация: 4




было такое два раза.только на автобане и при скорости 130км.решилось заменой главного тормозного цилиндра.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HRONOTAVR   
post Jul 22 2019, 19:28
Відправлено #5


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 342
Реєстрація: 29-March 09
Користувач №: 15,685
Репутация: 6



QUOTE(Мифутка @ Jul 22 2019, 20:08)
было такое два раза.только на автобане и при скорости 130км.решилось заменой главного тормозного цилиндра.
*


Після того як гальма два раза пропадали, потім з'являлись знову?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Мифутка   
post Jul 22 2019, 20:21
Відправлено #6


Форумянин
****

Група: Members2
Повідомлень: 253
Реєстрація: 28-February 13
Користувач №: 38,890
Репутация: 4




Да.Еду по трассе 130км в час.Движение очень плотное.И когда надо было притормозить.Нажимаю на тормоз а педаль провалилась.Кое как съехал на обочину.Постоял минут десять пока отошёл от шока.Посмотрел на колёса всё сухо.Проверяю тормоза а они нормальные.Ровно через год опять там же точно так всё повторяется.Приехал домой разобрал задок всё на месте.Поменял главный тормозной.После этого три года ничего не случалось.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HRONOTAVR   
post Jul 22 2019, 20:25
Відправлено #7


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 342
Реєстрація: 29-March 09
Користувач №: 15,685
Репутация: 6



QUOTE(Мифутка @ Jul 22 2019, 21:21)
Да.Еду по трассе 130км в час.Движение очень плотное.И когда надо было притормозить.Нажимаю на тормоз а педаль провалилась.Кое как съехал на обочину.Постоял минут десять пока отошёл от шока.Посмотрел на колёса всё сухо.Проверяю тормоза а они нормальные.Ровно через год опять там же точно так всё повторяется.Приехал домой разобрал задок всё на месте.Поменял главный тормозной.После этого три года ничего не случалось.
*


В мене теж саме, тільки пройшло не 10 хв, а більше і я не чекав, а їхав. Завтра буду бачити що скажуть майстри. Поки дякую!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Юрий Сергеевич   
post Jul 22 2019, 21:38
Відправлено #8


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 3,195
Реєстрація: 4-March 09
Користувач №: 15,285
Репутация: 71




Они ничего не скажут. Глаза - не рентген, баг носит случайный характер, отловить его нереально.... Поэтому совет такой: анализируй после каких событий всё произошло. Если бы дело было в подводе задних колодок, то симптом был бы постоянный. Авто 2003 года, износ в ГТЦ есть.
Для начала - ревизия задних тормозов, ТЩАТЕЛЬНАЯ, вплоть до шайбочек на трубочках в колодках для тяг подвода... Замена тормозухи (могла набраться влаги и вот тебе паровая пробка на перегреве). Замена ГТЦ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HRONOTAVR   
post Jul 23 2019, 21:05
Відправлено #9


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 342
Реєстрація: 29-March 09
Користувач №: 15,685
Репутация: 6



QUOTE(Юрий Сергеевич @ Jul 22 2019, 22:38)
Они ничего не скажут. Глаза - не рентген, баг носит случайный характер, отловить его нереально.... Поэтому совет такой: анализируй после каких событий всё произошло. Если бы дело было в подводе задних колодок, то симптом был бы постоянный. Авто 2003 года, износ в ГТЦ есть.
Для начала - ревизия задних тормозов, ТЩАТЕЛЬНАЯ, вплоть до шайбочек на трубочках в колодках для тяг подвода... Замена тормозухи (могла набраться влаги и вот тебе паровая пробка на перегреве). Замена ГТЦ.
*


Якраз сьогодні був у майстра. Замінили задні барабани, була велика виработка і можливо однин з циліндрів вийшов за межі, а потім десь потрапив на яму і став на місце. Це єдина їхня версія яку мені сказали. Звісно ще замінили всю гальмівну рідину. І ще немаловажливий аргумент, в мене від моменту покупки (2009рік) не працював ручник, я і не хотів його робити бо мені він не потрібний, да і мороки кожних два-три роки міняти тросики. Короче, коли немає тросиків ручника, гальмівна колодка "гуляє" і прижимається до барабана, цим самим робить виробку швидше ніж треба. Це мені урок. Сьогодні катався, все гуд, гальма ловлять вже наверху педалі, гальмує краще, ручник працює але до нього не звик)) Ціна питання 2900грн з роботою.
Покатаюсь побачу, але думаю все-таки як мені тут підсказали ще замінити головний ТЦ.
Всім дякую за відгуки і допомогу! beer2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koбa   
post Jul 27 2019, 13:06
Відправлено #10


Постоялец
***

Група: Members2
Повідомлень: 182
Реєстрація: 30-May 10
Користувач №: 20,768
Репутация: 5
Авто: ZAZ Lanos 1.4



А я бы все же рекомендовал бы заменить главный тормозной цилиндр. Именно его износ приводит к подобным симптомам. Вещь сама по себе не дорогая, но сохранит в дальнейшем значительно больше чем деньги. "Покатаюсь побачу" в случае с тормозами крайне не верный подход!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ripley   
post Jul 27 2019, 21:57
Відправлено #11


Форумянин
****

Група: Members2
Повідомлень: 235
Реєстрація: 28-January 11
Користувач №: 25,837
Репутация: 4




QUOTE(HRONOTAVR @ Jul 23 2019, 21:05)
да і мороки кожних два-три роки міняти тросики


Не вигадуйте. У мене від заводу (2007 рік) стоять оригінальні троси ручніка без жодної заміни. Міняти троси кожних два-три роки - це привілегія любителів заходити в керований занос і інших дріфтерів...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HRONOTAVR   
post Jul 28 2019, 11:57
Відправлено #12


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 342
Реєстрація: 29-March 09
Користувач №: 15,685
Репутация: 6



QUOTE(Koбa @ Jul 27 2019, 14:06)
А я бы все же рекомендовал бы заменить главный тормозной цилиндр. Именно его износ приводит к подобным симптомам. Вещь сама по себе не дорогая, но сохранит в дальнейшем значительно больше чем деньги. "Покатаюсь побачу" в случае с тормозами крайне не верный подход!
*


Головний ТЦ заміню обов'язково, трохи пізніше бо бракує часу.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HRONOTAVR   
post Jul 28 2019, 12:00
Відправлено #13


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 342
Реєстрація: 29-March 09
Користувач №: 15,685
Репутация: 6



QUOTE(ripley @ Jul 27 2019, 22:57)
Не вигадуйте. У мене від заводу (2007 рік) стоять оригінальні троси ручніка без жодної заміни. Міняти троси кожних два-три роки - це привілегія любителів заходити в керований занос і інших дріфтерів...
*


Зараз дуже погана якість тросів, а особливо довгий йде ще на згиб, от він і клинить перший.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
b0risfen   
post Jul 28 2019, 13:14
Відправлено #14


Форумянин
****

Група: Members2
Повідомлень: 207
Реєстрація: 16-December 13
Користувач №: 42,352
Репутация: 4

Город: Kharkiv



Если я правильно помню оригинал идёт с пластиковыми покрытиями троса и оболочки и ходит довольно долго.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HRONOTAVR   
post Jul 28 2019, 18:33
Відправлено #15


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 342
Реєстрація: 29-March 09
Користувач №: 15,685
Репутация: 6



QUOTE(b0risfen @ Jul 28 2019, 14:14)
Если я правильно помню оригинал идёт с пластиковыми покрытиями троса и оболочки и ходит довольно долго.
*


Де зараз знайти оригінал. Йдеш в магазин, пропонують три варіанти (Корея, Польща, Україна) різниця в ціні сутєва. І всі оригінали ck.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
b0risfen   
post Jul 29 2019, 11:09
Відправлено #16


Форумянин
****

Група: Members2
Повідомлень: 207
Реєстрація: 16-December 13
Користувач №: 42,352
Репутация: 4

Город: Kharkiv



Вот этот со слов консультанта с пластиковым покрытием троса и оплётки.
https://detali.zp.ua/catalog/94050-tros_ruc...lanos_prav_FSO/

Не реклама, всегда там смотрю что можно купить перед поездкой на авторынок.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fibeger   
post Jan 25 2020, 19:26
Відправлено #17


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 9
Реєстрація: 24-January 20
Користувач №: 49,749




проблема с давлением в тормозной системе походу вот и приходится подкачивать самому
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
artag1961   
post Jul 24 2022, 15:51
Відправлено #18


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 13
Реєстрація: 28-February 10
Користувач №: 19,492
Репутация: 1



QUOTE(HRONOTAVR @ Jul 22 2019, 21:25)
В мене теж саме, тільки пройшло не 10 хв, а більше і я не чекав, а їхав. Завтра буду бачити що скажуть майстри. Поки дякую!
*


у вас тормозуха старая и отсюда большой процент влаги. Как один из вариантов ехали на ручнике или часто тормозили...температура кипения гараздо меньше чем положенно
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
artag1961   
post Aug 5 2022, 00:12
Відправлено #19


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 13
Реєстрація: 28-February 10
Користувач №: 19,492
Репутация: 1



QUOTE(Юрий Сергеевич @ Jul 22 2019, 22:38)
Они ничего не скажут. Глаза - не рентген, баг носит случайный характер, отловить его нереально.... Поэтому совет такой: анализируй после каких событий всё произошло. Если бы дело было в подводе задних колодок, то симптом был бы постоянный. Авто 2003 года, износ в ГТЦ есть.
Для начала - ревизия задних тормозов, ТЩАТЕЛЬНАЯ, вплоть до шайбочек на трубочках в колодках для тяг подвода... Замена тормозухи (могла набраться влаги и вот тебе паровая пробка на перегреве). Замена ГТЦ.
*


у меня такое было...чудом сумел на обочину сьехать..через 10 минут , всё порядке...на утро заехал на АВТОПОСТАЧ, И МАСТЕРА ПОЛАЗАВ СКАЗАЛИ, ехал на ручнике (по задним тормозам определили)тормозуха перегрелась , а так как не менялась 6 лет-вот и резултат

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
artag1961   
post Aug 5 2022, 00:15
Відправлено #20


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 13
Реєстрація: 28-February 10
Користувач №: 19,492
Репутация: 1



QUOTE(artag1961 @ Jul 24 2022, 16:51)
у вас тормозуха старая и отсюда большой процент влаги. Как один из вариантов ехали на ручнике или часто тормозили...температура кипения гараздо меньше чем положенно
*


у меня так и было..теперь тормозную жидкость СТАРАЮСЬ менять хотя бы через 3 года
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
 

Спрощена версія Зараз: 28th March 2024 - 21:28