Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Каскадний · [ Стандартний ] · Лінійний

> Внесли изменения в ПДД, от 01.10.2008

Dyakon   
post Oct 3 2008, 16:39
Відправлено #1


Добрый Reaper
Group Icon

Група: OldClub
Повідомлень: 3,475
Реєстрація: 17-January 05
Користувач №: 44

Репутация: 16
Авто: Hyundai Tushkan 2.0 4WD AT



QUOTE
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 1 жовтня 2008 р. № 876

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
від 10 жовтня 2001 р. № 1306
1. В абзаці другому пункту 2 постанови слова “Науково-дослідним Центром безпеки дорожнього руху Міністерства внутрішніх справ” замінити словами “Центром безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС”.
2. У Правилах дорожнього руху, затверджених зазначеною постановою:
1) пункт 1.10 доповнити:
після абзацу четвертого новим абзацом такого змісту:
“автомобільні дороги державного значення — автомобільні дороги загального користування, до яких належать міжнародні, національні та регіональні автомобільні дороги, які позначені відповідними дорожніми знаками;”.
У зв’язку з цим абзаци п’ятий — сімдесятий вважати відповідно абзацами шостим — сімдесят першим;
після абзацу п’ятдесятого новим абзацом такого змісту:
“перевезення організованих груп дітей — одночасне перевезення десяти і більше дітей з керівником, відповідальним за їх супроводження під час поїздки (на групу з тридцяти і більше дітей призначається додатково медичний працівник);”.
У зв’язку з цим абзаци п’ятдесят перший — сімдесят перший вважати відповідно абзацами п’ятдесят другим — сімдесят другим;
2) доповнити пункт 4.4 після слів “виділити себе” словами “, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи,”;
3) доповнити абзац перший пункту 6.1 реченням такого змісту: “Під час руху по дорозі водій мопеда та пасажир, якого він перевозить, зобов’язані бути в застебнутих мотошоломах.”;
4) підпункт “а” пункту 7.7 викласти в такій редакції:
“а) рухатися по автомобільних дорогах державного значення (за можливості рухатися автомобільними дорогами місцевого значення);”;
5) у першому реченні пункту 8.2 слова “можуть установлюватися тимчасово і постійно” замінити словами “можуть бути постійними, тимчасовими та із змінною інформацією”;
6) доповнити пункт 8.6 підпунктами “е”, “є” та “ж” такого змісту:
“е) вставки розмічувальні дорожні для поліпшення зорового орієнтування водіїв на проїзній частині;
є) пристрої примусового зниження швидкості транспортних засобів;
ж) шумові смуги для підвищення уваги учасників дорожнього руху на небезпечних ділянках доріг.”;
7) доповнити пункт 8.7 абзацом такого змісту:
“На рівні червоного сигналу світлофора із вертикальним розташуванням сигналів може встановлюватися табличка білого кольору із нанесеною на ній стрілкою зеленого кольору.”;
доповнити підпункт “е” пункту 8.7.3 абзацом такого змісту:
“Стрілка зеленого кольору на табличці, встановленій на рівні червоного сигналу світлофора з вертикальним розташуванням сигналів, дозволяє рух у зазначеному напрямку при увімкненому червоному сигналі світлофора за умови надання переваги в русі іншим його учасникам;”;
9) доповнити пункт 8.7.4 після слів “транспортних засобів” словами “на вулицях, дорогах або”;
10) підпункт “в” пункту 9.8 викласти в такій редакції:
“в) на автобусах (мікроавтобусах), що здійснюють перевезення організованих груп дітей;”;
11) підпункт “а” пункту 12.6 викласти в такій редакції:
“а) автобусам (мікроавтобусам), що здійснюють перевезення організованих груп дітей, легковим автомобілям з причепом і мотоциклам — не більше 80 км/год.;”;
12) пункт 21.3 викласти в такій редакції:
“21.3. Перевезення автобусом (мікроавтобусом) організованої групи дітей здійснюється за умови обов’язкового проведення інструктажу з дітьми та супровідниками щодо правил безпечної поведінки під час руху та дій у разі виникнення аварійно-небезпечних ситуацій чи скоєння дорожньо-транспортної пригоди. При цьому спереду і ззаду автобуса (мікроавтобуса) обов’язково встановлюється згідно з вимогами підпункту “в” пункту 30.3 цих Правил розпізнавальний знак “Діти”.
Водій автобуса (мікроавтобуса), який здійснює перевезення організованих груп дітей, повинен мати стаж водія не менше 5 років і посвідчення водія категорії “D”.”;
13) підпункт “б” пункту 21.11 викласти в такій редакції:
“б) дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, — у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля — без використання зазначених спеціальних засобів; на задньому сидінні мотоцикла та мопеда;”;
14) абзац перший пункту 22.5 викласти в такій редакції:
“22.5. За спеціальними правилами здійснюється дорожнє перевезення небезпечних вантажів, рух транспортних засобів та їх составів у разі, коли хоч один з їх габаритів перевищує за шириною 2,6 м, за висотою від поверхні дороги — 4 м (для контейнеровозів на встановлених маршрутах — 4,35 м) за довжиною — 22 м (для маршрутних транспортних засобів — 25 м), фактичну масу понад 38 т, навантаження на одиночну вісь — 11 т (для автобусів, тролейбусів — 11,5 т), здвоєні осі — 16 т, строєні — 22 т (на встановлених Мінтрансзв’язку і Державтоінспекцією маршрутах — 40 т, для контейнеровозів на встановлених маршрутах — 44 т, навантаження на одиночну вісь — 11 т, здвоєні осі — 18 т, строєні — 24 т) або якщо вантаж виступає за задній габарит транспортного засобу більш як на 2 м.”;
15) у підпункті “и” пункту 30.3:
доповнити після слів і цифри “стажем до 2 років” словами “великовагових та великогабаритних транспортних засобах, транспортних засобах, що здійснюють дорожнє перевезення небезпечних вантажів”;
слова “або небезпечних, великовагових чи великогабаритних вантажів” виключити;
16) абзац п’ятий підпункту “є” пункту 31.4.7 викласти в такій редакції:
“проблискові маячки оранжевого кольору на великовагових та великогабаритних транспортних засобах;”.


Что касается обычных водителей, то это легализация зеленой стрелки на светофорах, и изменения правил перевозки детей.

В силу еще не вступили, вступят сразу после опубликования.

Это неделька, максисум две.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reklama   
post Oct 3 2008, 16:39
Відправлено #












User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Irokez   
post Oct 3 2008, 16:55
Відправлено #2


Старая гвардия
******

Група: Members2
Повідомлень: 3,746
Реєстрація: 20-March 06
Користувач №: 1,700

Репутация: 40
Авто: Lancer X




QUOTE(Dyakon @ Oct 3 2008, 17:39)
Что касается обычных водителей, то это легализация зеленой стрелки на светофорах, и изменения правил перевозки детей.

В силу еще не вступили, вступят  сразу после опубликования.

Это неделька, максисум две.
*


Таки да - ничего военного...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
antiKaban   
post Oct 6 2008, 22:06
Відправлено #3


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 41
Реєстрація: 10-September 08
Користувач №: 13,209
Репутация: 1
Город: Lviv



а раньше с детьми как было? чёт не припомню
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dyakon   
post Oct 7 2008, 09:23
Відправлено #4


Добрый Reaper
Group Icon

Група: OldClub
Повідомлень: 3,475
Реєстрація: 17-January 05
Користувач №: 44

Репутация: 16
Авто: Hyundai Tushkan 2.0 4WD AT



QUOTE(antiKaban @ Oct 6 2008, 23:06)
а раньше с детьми как было? чёт не припомню
*



Раньше на переднем сиденье можно было возить детей после 14 лет. А теперь можно и с 12, но при условии, что рост ребенка не меньше 145см.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Panda   
post Oct 7 2008, 10:31
Відправлено #5


Завсегдатай
Group Icon

Група: Club2
Повідомлень: 1,070
Реєстрація: 12-June 08
Користувач №: 12,324

Репутация: 12




QUOTE(Dyakon @ Oct 3 2008, 16:39)
Что касается обычных водителей, то это легализация зеленой стрелки на светофорах, и изменения правил перевозки детей.

В силу еще не вступили, вступят  сразу после опубликования.

Это неделька, максисум две.
*



у меня вопрос по этой стрелке. Стоишь в правой полосе на красный сигнал светофора, чтобы ехать прямо. С правой полосы можно повернуть направо по этой стрелке. Даёт ли она преимущество едущим направо перед теми, кто в этой же полосе хочет ехать прямо? А если простыми словами: если сигналять в зад типа "пропусти, я хочу направо повернуть", стОит ли мучаться угрызениями совести по поводу занятого ряда и перестраиваться в левую полосу?
Как мне кажется, не стОит huh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Васюня   
post Oct 7 2008, 10:57
Відправлено #6


Завсегдатай
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 1,536
Реєстрація: 22-June 07
Користувач №: 8,178

Репутация: 13
Авто: lanos 1.5 SX




QUOTE(Panda @ Oct 7 2008, 11:31)
у меня вопрос по этой стрелке. Стоишь в правой полосе на красный сигнал светофора, чтобы ехать прямо. С правой полосы можно повернуть направо по этой стрелке. Даёт ли она преимущество едущим направо перед теми, кто в этой же полосе хочет ехать прямо? А если простыми словами: если сигналять в зад типа "пропусти, я хочу направо повернуть", стОит ли мучаться угрызениями совести по поводу занятого ряда и перестраиваться в левую полосу?
Как мне кажется, не стОит  huh.gif
*



Не стОит пропускать т.к. ты тем самым создашь опасную ситуацию (стал уже ненавидеть словосочетание аварийная ситуация smile.gif ) - хотя лично я стараюсь освободить ряд. А вот угрызениями совести мучаться как раз стОит - зачем мешать другим? Ладно, если едешь по незнакомому маршруту и о существовании стрелки не подозреваешь, а если по знакомому... почему бы не стать левее? fa-fa.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Panda   
post Oct 7 2008, 12:06
Відправлено #7


Завсегдатай
Group Icon

Група: Club2
Повідомлень: 1,070
Реєстрація: 12-June 08
Користувач №: 12,324

Репутация: 12




QUOTE(Васюня @ Oct 7 2008, 10:57)
Не стОит пропускать т.к. ты тем самым создашь опасную ситуацию (стал уже ненавидеть словосочетание аварийная ситуация smile.gif ) - хотя лично я стараюсь освободить ряд. А вот угрызениями совести мучаться как раз стОит - зачем мешать другим? Ладно, если едешь по незнакомому маршруту и о существовании стрелки не подозреваешь, а если по знакомому... почему бы не стать левее? fa-fa.gif
*



Я, конечно, итак стараюсь не мешать другим и не создавать ситуаций, но хотелось знать наверняка. А то стрелки появились, а в правилах - ничего. К тому же пару раз мне пытались доказать, что я, видите ли, не в свой ряд стала mad.gif
Спасибо fa-fa.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kmjif   
post Oct 7 2008, 12:38
Відправлено #8


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,162
Реєстрація: 9-July 07
Користувач №: 8,544

Репутация: 39
Авто: VW 1.4 TSI




Panda, треба дивитись на вказівні знаки (або розмітку)! Якщо є вказівний, що з цієї полоси рух тільки направо, тоді не можна займати цю полосу, якщо є вказівний прямо/направо, або взагалі немає вказівних, тоді це тільки тобі вирішувати стояти в цій полосі чи ні smile.gif
Якщо це секція світлофору (а не просто стрілка намальована) тоді заборонено займати цю полосу і створювати перешкоду.

QUOTE
а если по знакомому... почему бы не стать левее?

а якщо зліва вже полоса на 10-20 машин? wink.gif От коли буде в ПДР прописано, що намальована стрілка має права секції світлофора, тоді треба буде займати іншу смугу!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kmjif   
post Oct 7 2008, 12:43
Відправлено #9


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,162
Реєстрація: 9-July 07
Користувач №: 8,544

Репутация: 39
Авто: VW 1.4 TSI




QUOTE(Dyakon @ Oct 7 2008, 09:23)
Раньше на переднем сиденье можно было возить детей после 14 лет. А теперь можно и с 12, но при условии, что рост ребенка не меньше 145см.
*


ну і можна в автокріслі для дитини возити спереду
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dyakon   
post Oct 7 2008, 13:08
Відправлено #10


Добрый Reaper
Group Icon

Група: OldClub
Повідомлень: 3,475
Реєстрація: 17-January 05
Користувач №: 44

Репутация: 16
Авто: Hyundai Tushkan 2.0 4WD AT



QUOTE(kmjif @ Oct 7 2008, 13:43)
ну і можна в автокріслі для дитини возити спереду
*



ну эт само собой!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Васюня   
post Oct 7 2008, 13:27
Відправлено #11


Завсегдатай
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 1,536
Реєстрація: 22-June 07
Користувач №: 8,178

Репутация: 13
Авто: lanos 1.5 SX




QUOTE(kmjif @ Oct 7 2008, 13:38)
Якщо це секція світлофору (а не просто стрілка намальована) тоді заборонено займати цю полосу і створювати перешкоду.

Вах, не знал о такой "фиче". Я правильно понимаю - если нет знака "направление движения по полосам" то я не могу занимать ряд, для которого на светофоре предусмотрена стрелка?
QUOTE
а якщо зліва вже полоса на 10-20 машин? wink.gif От коли буде в ПДР прописано, що намальована стрілка має права секції світлофора, тоді треба буде займати іншу смугу!
*



Ну так я ж и говорю - правила не запрещают, а дальше всё от тебя зависит. ИМХО если пропускная способность одсветофора 21 машина за один зелёный сигнал - нужно становиться 21-м в левом ряду, а не первым в правом.

З.Ы. Лично я прошу пропустить впередистоящую машину fa-fa.gif (тобишь фарами и очень редко короооотеньким сигналом wink.gif ), если для мну стрелка. А если не пускают... чтож, се ля ви, жду. fa-fa.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dyakon   
post Oct 7 2008, 17:00
Відправлено #12


Добрый Reaper
Group Icon

Група: OldClub
Повідомлень: 3,475
Реєстрація: 17-January 05
Користувач №: 44

Репутация: 16
Авто: Hyundai Tushkan 2.0 4WD AT



При выезде на крещатик с ул. Малой житомирской висит стрелка направо, разметка по правой полосе - прямо (на Институтскую) и направо. Стал себе в этом ряду и стою жду светофор, чтоб прямо ехать - подлетело чучело сзади на жыпе... и давай моргать, фа-факать.... истерика вобщем у пацана. А там реально средний ряд забит чуть ли не до Михайловского собора... и весь налево моргает поворотниками, в сторону Европейки. А правый получился свободный, ну туда и стал (тем более ничего не нарушая). Там же на углу стоит будка ГАИшная...

Вышел оттуда ГАИшник, подошел к джиперу и вежливо так объяснил, что у него нет преимущества для поворота направо, и не надо так сильно спешить. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kmjif   
post Oct 7 2008, 19:47
Відправлено #13


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,162
Реєстрація: 9-July 07
Користувач №: 8,544

Репутация: 39
Авто: VW 1.4 TSI




QUOTE
Вышел оттуда ГАИшник, подошел к джиперу и вежливо так объяснил, что у него нет преимущества для поворота направо, и не надо так сильно спешить


lol.gif а можна було ще штаф впаяти за використання звукового сигналу без потреби...

QUOTE
Я правильно понимаю - если нет знака "направление движения по полосам" то я не могу занимать ряд, для которого на светофоре предусмотрена стрелка?


16.10. На перехресті, де рух регулюється світлофором з додатковою секцією, водій, який перебуває на смузі, з якої робиться поворот, повинен продовжувати рух у напрямку, що вказує стрілка, ввімкнута в додатковій секції, якщо його зупинка на заборонний сигнал світлофора створить перешкоди транспортним засобам, що рухаються за ним по тій самій смузі.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Александер (Луганск)   
post Oct 8 2008, 18:40
Відправлено #14


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 408
Реєстрація: 25-June 05
Користувач №: 539
Репутация: 1



QUOTE(kmjif @ Oct 7 2008, 17:47)
    16.10. На  перехресті,  де  рух  регулюється  світлофором  з додатковою  секцією,  водій,  який  перебуває  на  смузі,  з  якої робиться поворот,  повинен продовжувати рух у напрямку,  що вказує стрілка,  ввімкнута в додатковій  секції,  якщо  його  зупинка  на заборонний  сигнал  світлофора  створить  перешкоди  транспортним засобам, що рухаються за ним по тій самій смузі.
*


+100. Респект. У нас такая секция на перекрестке на Донбассе есть (может, где еще, счас не упомню), так вот зеленая секция "направо" включается, когда "прямо" горит красный. Кстати, за поворотом частенько гайцы стоят, вдруг кто с почти чистой совестью повернет. Года три назад и я там так же попал shuffle.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nicon   
post Oct 9 2008, 09:38
Відправлено #15


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 659
Реєстрація: 16-March 07
Користувач №: 6,137
Репутация: 9



QUOTE(Александер (Луганск) @ Oct 8 2008, 19:40)
+100. Респект. У нас такая секция на перекрестке на Донбассе есть (может, где еще, счас не упомню), так вот зеленая секция "направо" включается, когда "прямо" горит красный. Кстати, за поворотом частенько гайцы стоят, вдруг кто с почти чистой совестью повернет. Года три назад и я там так же попал  shuffle.gif
*


Что-то я не понял про гайцев за поворотом, что они там ловят? Если горит стрелка, ты можешь и обязан повернуть в направлении указанном стрелкой, тем более если за тобой стоит машина и тоже хочет повернуть, тоесть ты ей мешаешь. Одна лишь оговорка, что стрелка (доп. секция светофора) работает как и "табличка зеленая стрелка" при повороте ты обязан уступить дорогу машинам движущимся на свой зеленый ОСНОВНОЙ сигнал светофора. Для Днепра могу сказать это поворот направо с Карла Марла (от площади) на Карла Либкнехта наверх.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Александер (Луганск)   
post Oct 9 2008, 11:03
Відправлено #16


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 408
Реєстрація: 25-June 05
Користувач №: 539
Репутация: 1



QUOTE(nicon @ Oct 9 2008, 07:38)
Что-то я не понял про гайцев за поворотом, что они там ловят? Если горит стрелка, ты можешь и обязан повернуть в направлении указанном стрелкой, тем более если за тобой стоит машина и тоже хочет повернуть, тоесть ты ей мешаешь. Одна лишь оговорка, что стрелка (доп. секция светофора) работает как и "табличка зеленая стрелка" при повороте ты обязан уступить дорогу машинам движущимся на свой зеленый ОСНОВНОЙ сигнал светофора. Для Днепра могу сказать это поворот направо с Карла Марла (от площади) на Карла Либкнехта наверх.
*


То-то и оно, что когда я подъехал к перекрестку (мне необходимо повернуть направо), красный еще горел, а зеленая секция уже отмигала и погасла. Я стал на крайней правой. Когда загорелся общий зеленый, секция со стрелкой не горела (как я уже писал, она горит только при общем красном), я плюнул и тупо повернул направо, благо абсолютно никаких помех вокруг не было. Кроме одной - гайцов за поворотом. sad.gif Конечно, тормознули, я давай дурака включать, мол на зеленый повернул, мол, не губите, дяденьки, я исправлюсь mol.gif Короче говоря, расстались довольные друг другом gigi.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kmjif   
post Oct 9 2008, 15:01
Відправлено #17


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,162
Реєстрація: 9-July 07
Користувач №: 8,544

Репутация: 39
Авто: VW 1.4 TSI




QUOTE
при повороте ты обязан уступить дорогу машинам движущимся на свой зеленый ОСНОВНОЙ сигнал светофора

додаткова секція ставится на "Т" перехрестя, кому там дорогу уступати? eek.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Александер (Луганск)   
post Oct 9 2008, 15:10
Відправлено #18


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 408
Реєстрація: 25-June 05
Користувач №: 539
Репутация: 1



QUOTE(kmjif @ Oct 9 2008, 13:01)
додаткова секція ставится на "Т" перехрестя, кому там дорогу уступати?  eek.gif
*



Тот перекресток с зеленой секцией, что я описал выше, не Т-образный - обыкновенный.
Хотя довольно опасный - часто на нем бьются.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dibrov   
post Oct 10 2008, 18:44
Відправлено #19


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 450
Реєстрація: 14-September 07
Користувач №: 9,466
Репутация: 5
Авто: Lanos SX



прочитал пару раз, и что то не дошло...
секция и прицепленная зеленая стрелка - это одно и тоже? eek.gif
когда стоял перед картонной стрелкой, даже совестьне мучала, если прямо ехал... biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bbruder   
post Oct 10 2008, 20:02
Відправлено #20


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 573
Реєстрація: 31-July 07
Користувач №: 9,019
Репутация: 1
Авто: Lanos 1.6SX FSO



QUOTE
секция и прицепленная зеленая стрелка - это одно и тоже? eek.gif

нЭ - есть одна большая разнице - секция светофора носит "обязательный" характер, а стрелка - "разрешительный". И это - существенно.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
 

Спрощена версія Зараз: 27th April 2024 - 08:07