Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Каскадний · [ Стандартний ] · Лінійний

> Деу сенс ГБО 2, 1.3, 307,микас 7.6 (лямбда) 108.000 (км)

Nori   
post May 18 2017, 20:05
Відправлено #1


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 18
Реєстрація: 25-March 17
Користувач №: 48,211
Репутация: 1

Город: Kiev



Вобщем стоит вопрос купил машину...
хочу поставить ГБО 2, Стоит лямбда (сразу перед банкой, после нету) на 3 или 4 провода. понтециометра нету или немогу найти.
под креслом пасажира стоит ЄБУ Микас 7.6 НО! : после одной диагностики программа показала 10.3...

вобщем стоит вопрос стоит ли ставить емулятор Лямбды, и что вобще после установки (технической) нужно еще проводить.
нада ли лезть в программу и.т.д

Ставить буду сам.
Спасибо.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reklama   
post May 18 2017, 20:05
Відправлено #












User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
martinger   
post May 18 2017, 20:32
Відправлено #2


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 337
Реєстрація: 27-February 14
Користувач №: 43,014
Репутация: 7




Якщо є лямбда, то потенціометра й не повинно бути. Емулятор ставиться з двох причин: 1- необхідність, коли в прошивці не відключається (неохота шити, дорого і т.д.); 2 - зручність. По світлодіоду зручно точно налаштовувати редуктор. Можна й не ставити, але очі буде мозолити чек. Прошивка - то інша тема. Хоча, якщо є бажання розібратись з прошивкою, то на цьому й паралельному форумі повно обговорень. Потрібно чимось відключати подачу палива через форсунки. Є три способи: емулятор форсунок (плюс він вимикає чек, якщо БК реагує на неробочу форсунку), реле на форсунки, реле на бензонасос. Від третього варіанту відмовляю категорично, а два попередні мають право на життя.
Варіатор кута запалювання на любителя (у мене встановлений smile.gif )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nori   
post May 18 2017, 20:56
Відправлено #3


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 18
Реєстрація: 25-March 17
Користувач №: 48,211
Репутация: 1

Город: Kiev



тобто мені треба,
1. емулятор форсунок.
2. емулятор лямбди(але за бажанням)

з приводу Реле треба ставити на бензонасос та форсунки чи все це є в Емуляторі форсунок?..

Після того як я все докуплю (1,2,)
мені тільки налаштувати емулятор лямди і все ? чи треба ще кудись їхати для налаштування. наприклад СО чи якось воно налаштовуеться в ЄБУ?..

Чи треба ще регулювати клапана, та кут ГРМ виставляти..



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Сеня5   
post May 18 2017, 21:44
Відправлено #4


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 462
Реєстрація: 20-April 12
Користувач №: 34,095
Репутация: 7




Я не газовщик,но всё же моё мнение таково.
Вам надо просто купить всё,что входит в ГБО-2 и поставить это на авто.
Эмулятор Лямды не ставить вообще,а эмулятор форсунок поставить если не хотите,что-бы на приборе горел Сhek,когда машина работает на газу.Больше от него толку никакого.
Потом можно прошиться под газ и поехать на СТО,что-бы это всё настроить.Если в Киеве могу дать контакты.
P.S На Сенсе клапана регулировать надо и при езде на бензине,с газом на прямую это никак не связано.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
martinger   
post May 19 2017, 10:41
Відправлено #5


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 337
Реєстрація: 27-February 14
Користувач №: 43,014
Репутация: 7




Якщо будете ставити емулятор форсунок (я рекомендую саме так, він досить не дорогий. Єдине, що можна купити зразу ж з проводкою і роз’ємами саме під свої форсунки, тоду не прийдеться розрізати проводи), то ніякогореле вже не потрібно. Тобто, або емулятор, або реле. Якщо реле, то або на форсунки, або на бензонасос (не рекомендую).
Емелятор лямбди рекомендую. Як писав вище, крім того, що чек не буде матюкатись на занадто бідну суміш (до того ж в стоковій прошивці це пропишеться як помилка), по світлодіоду дуже зручно точно регулювати. особливо ловити перехід між х.х. і робочим режимом. На х.х. суміш повинна бути трохи збагаченою.
Емулятор лямбди не налаштовується. Лише на деяких є перемикая форми вихідного сигналу (для підгонки до контроллера, в інструкції на емулятор це описано). Щодо налаштування СО, то якраз і світлодіод на емуляторі лямбди про це сигналізує.
Рекомендується ще підняти кут запалювання. В прошивці чи варіатором (він досить дорогий), але багато їздять і так. Це можна зробити пізніше. До ГРМ спеціально лізти не треба, все стандартно.
Раджу подивитись на Ютубі декілька роликів про це.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nori   
post May 20 2017, 06:48
Відправлено #6


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 18
Реєстрація: 25-March 17
Користувач №: 48,211
Репутация: 1

Город: Kiev



Дякую, придбав емулятори буду ставити, тепер одна головна проблема кудою дроти тягнути щоб було все гарно.
Дякую всім хто відізвався..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
martinger   
post May 21 2017, 15:43
Відправлено #7


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 337
Реєстрація: 27-February 14
Користувач №: 43,014
Репутация: 7




Якщо швидко, то через пильник рульової колонки. Але не гарно. Я протягнув через штатний жгут, з правої сторони, що виходить в коробку головного реле під капотом. Погрався трохи, але все дуже гарно...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nori   
post May 22 2017, 21:09
Відправлено #8


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 18
Реєстрація: 25-March 17
Користувач №: 48,211
Репутация: 1

Город: Kiev



Дякую протягнув через ліве крило, підеднав тепер щасливий. ) та тудою ще сигналку протягнув... вимазався в мовіле жах)))).... Але все нормуль!
залишилося магистраль на ГБО та дріт на клапан (мультиклапана).

Дякую!! dx.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
 

Спрощена версія Зараз: 28th March 2024 - 10:41