Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 
5 Сторінки < 1 2 3 4 5 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Каскадний · [ Стандартний ] · Лінійний

> Де купити нормальну каябу

sahman   
post Jul 20 2009, 16:08
Відправлено #41


Начинающий
*

Група: Members2
Повідомлень: 38
Реєстрація: 17-March 09
Користувач №: 15,460
Репутация: 4
Авто: lanos
Город: livov



QUOTE(pmd @ Jul 11 2009, 17:01)
Всі шугають шо нормальні Каяби в нас купити важко.
Подивився в них на сайт. У Львові є два офіційних СТО (Форвард на Липовій Алеї, АВКОМ на Городоцькій) і магазин-дилер від autotechnics.ua (Градиент, Зеленая, 147). Тепер питання:

1. Де там той магазин Градієнт, бо я шось їздив і не найшов.
2. Ставити каябу на АВКОМ чи Форварді?
3. Де продають 100% нормальну каябу і як відрізнити палєво від оригіналу.

P.S. Дивився ціни на Більштайн - офігєл...  bt.gif  eek.gif Ну і  дорого... То ж не для бумера аміки...
*


забий на каябу.візьми білштейн і горя небудуш знати.вони трошка дорощі. fa-fa.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reklama   
post Jul 20 2009, 16:08
Відправлено #












User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pmd   
post Jul 20 2009, 16:27
Відправлено #42


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 615
Реєстрація: 15-October 06
Користувач №: 3,277
Репутация: 7
Авто: RIO'12



QUOTE(sahman @ Jul 20 2009, 17:08)
забий на каябу.візьми білштейн і горя небудуш знати.вони трошка дорощі. fa-fa.gif
*


А де ж його взяти той більштейн.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pashkin   
post Jul 20 2009, 20:29
Відправлено #43


Самый лысый
**********

Група: Members2
Повідомлень: 11,074
Реєстрація: 21-May 08
Користувач №: 12,087

Репутация: 91




QUOTE(pmd @ Jul 20 2009, 17:27)
А де ж його взяти той більштейн.
*


друже як в тебе ситуацiя? Ти помiняв амiки?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
=Demon=   
post Jul 20 2009, 20:37
Відправлено #44


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 1,444
Реєстрація: 20-April 08
Користувач №: 11,760

Репутация: 21




взяв карточку АТЛ з 10% знижки, завтра привезуть амікі в атл на виговського, поїде дивитись....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pmd   
post Jul 20 2009, 21:19
Відправлено #45


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 615
Реєстрація: 15-October 06
Користувач №: 3,277
Репутация: 7
Авто: RIO'12



QUOTE(pashkin @ Jul 20 2009, 21:29)
друже як в тебе ситуацiя? Ти помiняв амiки?
*



Ну діма правильно написав.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pashkin   
post Jul 20 2009, 22:41
Відправлено #46


Самый лысый
**********

Група: Members2
Повідомлень: 11,074
Реєстрація: 21-May 08
Користувач №: 12,087

Репутация: 91




QUOTE(pmd @ Jul 20 2009, 22:19)
Ну діма правильно написав.
*


а з тими що? Ти забрав $ за амiки i роботу?
Як з там продавцем розiйшовся?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
=Demon=   
post Jul 21 2009, 06:55
Відправлено #47


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 1,444
Реєстрація: 20-April 08
Користувач №: 11,760

Репутация: 21




за амікі бабло віддасть, а вот установка і знімання за власний резиновий бюджет(((

а більштайни Мар’ян казав, що є десь біля Рясне і по ціні аля космос.

коли я в свій час робив вибір, обздвонив всі кантори і більштайнів ОФІЦІЙНИХ (як в АТЛ) не знайшов, а лєвак- звичайно був і є...

тому краще доплатити дорожче і брати в атл

писи. Пропоную всіххххх попереджати, що в магазин на хмельницького тепер краще взагалі не пхатись!!!

якщо хтось захоче щось брати, краще замовляти в АТЛ щось на мою карточку, коли там сума дійде до 5 тис грн- буде скидка 15%, а так поки 10% - за 100% гарантованої якості
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kmjif   
post Jul 21 2009, 10:11
Відправлено #48


Старая гвардия
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 4,162
Реєстрація: 9-July 07
Користувач №: 8,544

Репутация: 39
Авто: VW 1.4 TSI




QUOTE
за 100% гарантованої якості

в нашій країні 100% гарантії ніде немає gw.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
=Demon=   
post Jul 21 2009, 10:41
Відправлено #49


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 1,444
Реєстрація: 20-April 08
Користувач №: 11,760

Репутация: 21




ну тоды 99.9 % )))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Viva   
post Jul 21 2009, 18:27
Відправлено #50


администрация клуба
Group Icon

Група: Club
Повідомлень: 5,821
Реєстрація: 24-January 06
Користувач №: 1,387

Репутация: 83




ПОПРОСИВ БИ ВАС Шановні форумчани - наступне.
Можна на форумі без МАТІВ.Чи починати видавати попередження aq.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pmd   
post Jul 21 2009, 21:53
Відправлено #51


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 615
Реєстрація: 15-October 06
Користувач №: 3,277
Репутация: 7
Авто: RIO'12



QUOTE(Viva @ Jul 21 2009, 19:27)
ПОПРОСИВ БИ ВАС Шановні форумчани - наступне.
Можна на форумі без МАТІВ.Чи починати видавати попередження aq.gif

*



Я дико ся вибачаю. Більше такого не буде. "Нєрвішкі шалят"... mol.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pmd   
post Jul 25 2009, 12:02
Відправлено #52


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 615
Реєстрація: 15-October 06
Користувач №: 3,277
Репутация: 7
Авто: RIO'12



Нарешті дійшли руки запостити всі фото і порівняння оригінальної каяби і підробки.

Признаки того шо вам тулять підробку (жадь заборонено матюгатися):
1. Вам не дають сервісної книжки, не хочуть її заповнити і поставити свою печатку. Це перше на що треба звертати увагу.
2. Етикетка на коробці надрукована на компі, приклеєна скотчем, шрифти звичайні. Наприклад, як було в мене:
Приєднане зображенняПриєднане зображення
3. Це не дуже важливо, але колір оригінальної коробки трохи темніший за підробку. Підробка була яскраво червона.
4. Стяжка шо тримає амортизатор в коробці в складеному стані мала невеличке помягшення на кінці штоку. В підробці такого не було.
Приєднане зображенняПриєднане зображення
5. На оригінальному амортизаторі повинен бути вибитий чи то номер партії чи то дата виробництва. Принаймні в мене після номера типу амортизатора в оригіналі йшов номер партії а не відразу назва. Вибачайте за погану якість фото.
Приєднане зображенняПриєднане зображення
6. В оригінального амортизатора захисний стакан твердий і жорстко припаяний, а в підкопки це м'який тоненький пластик який тупо надітий як презерватив. При їзді він трясеться і бовтається. А потім появляються пости де пишуть що амортизатор почав гриміти бо його погано прокачали.
7. Шайби, гайки та резинки в оригіналі запаяні (!!!) в пакетинк з твердої поліетиленової плівки, типу тої в яку пакують карточки для мобілок. В підробки кульчок звичайний з полосочкою шоб закрити по типу тої в яку пакують дози героїну в американських кінах.
Приєднане зображенняПриєднане зображення
8. Продавець каже, що амортизатори для Вашого дешевого ланоса роблять аж в самій Японії. Шановні в Вас не ТОЙОТА і не СУБАРУ і ніхто не буде робити для такої машини дешеві амортизатори в самій Японії.
9. На офіційному сервісі Вам кажуть шо ваша каяба якась не така.

Далі раджу обов'язково брати чек. У Львові є мабуть лише два варіанти де каяба мабуть оригінальна - АТЛ і Форвард.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pmd   
post Jul 25 2009, 12:20
Відправлено #53


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 615
Реєстрація: 15-October 06
Користувач №: 3,277
Репутация: 7
Авто: RIO'12



P.S. попри те, що на таких підробках at.gif їздить дуже багато машин KYB практично нічого не робить для того, щоб захистити споживачів. На мій лист, який я відправляв в представництво KYB про те як зрештою відрізнити оригінал від підробки, я отримав таку відповідь:

Самый простой и эффективный способ не нарваться на подделку – это сотрудничество с официальными дистрибьюторами, список которых доступен на нашем сайте. При покупке наших продуктов требуйте гарантийный талон.


Думаю цього явно замало.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
=Demon=   
post Jul 25 2009, 13:43
Відправлено #54


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 1,444
Реєстрація: 20-April 08
Користувач №: 11,760

Репутация: 21




ну головні ознаки у нас є)))

а далі...скупий платить двіччі)))
(пс. перевірено на свому досвіді теж smile.gif )
так шо кому треба раджу звертатись в АТЛ (біля мотозавода на Виговського) і брати там, якщо треба, маю карточку на знижки в АТЛ 10% -як кажуть: мелочь, но приятно...

бажаю нікому не попадати.....на під....робки maniac.gif
fa-fa.gif beer.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Тарас АК   
post Aug 5 2009, 09:02
Відправлено #55


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 309
Реєстрація: 22-April 09
Користувач №: 16,118
Репутация: 4
Авто: Kia Ceed 1.6 EX Black



Вся партія, на комплект з якої нажаль натрапив Pmd вже відправлена назад в Київ, офдилеру який постачае Каяби у Львів - в т.ч. на Форвард smile.gif
Як виявилось вся партія була бракована - недостатньо газу в трубках аміків, і ні один комплект не сходився по жорсткості.
Зараз мала приїхати нова, з іншого заводу в Тайланді. В мене до-речі амікі маде ін Тайланд - тримають суперово, розкачати машину нереально.
Купляти в Сергія чи ні - вибір кожного. Я його не рекламую. Просто є чесні ПП які визнають брак і вернуть його на завод, а є такі які сплавлять за пів-ціни перекупщикам.
Питався ціну нових не бракованих вже аміків - 40 у.о.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pmd   
post Aug 5 2009, 09:54
Відправлено #56


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 615
Реєстрація: 15-October 06
Користувач №: 3,277
Репутация: 7
Авто: RIO'12



QUOTE(Тарас АК @ Aug 5 2009, 10:02)
Вся партія, на комплект з якої нажаль натрапив Pmd вже відправлена назад в Київ, офдилеру який постачае Каяби у Львів - в т.ч. на Форвард smile.gif
Як виявилось вся партія була бракована - недостатньо газу в трубках аміків, і ні один комплект не сходився по жорсткості.
Зараз мала приїхати нова, з іншого заводу в Тайланді. В мене до-речі амікі маде ін Тайланд - тримають суперово, розкачати машину нереально.
Купляти в Сергія чи ні - вибір кожного. Я його не рекламую. Просто є чесні ПП які визнають брак і вернуть його на завод, а є такі які сплавлять за пів-ціни перекупщикам.
Питався ціну нових не бракованих вже аміків - 40 у.о.
*



Причому тут бракований амік. Жаль матюкатися не можна. Там явна підробка. Причому повна. Яка нахєр партія. Форвард зразу тикав шо то якісь не такі аміки.

Думаю варто визнати шо твій Сергій явним фуфлом торгує і ше байки розказує. Чесне ПП сказало б шо я торгую фуфлом. Якшо брак був би лише в кількості газу то упаковка, маркування та і конструкція були б аналогічні тайванським. Не розумію чому ти так за нього заступаєшся. Чувака зловили на гарячому. Доречі нехай мені хтось десь покаже шо він офіційний дилер каяби де небуть (на Рогатці, у Львові, в Україні).

Чому ціна в АТЛ і на Фірварді ціна передніх і задніх різна (на 25%) а внього однакова і нижча, а тайландські масляні дорожчі від АТЛ і Форварда.

І останнє, якого хєра він не дав сервісної книжки.

Може тепер в нього будуть дорожчі оригінальні :-) по 40,50,70 баксів за шт., але зважаючи на чесність і моральні якості продавця я не буду ризикувати своїм часом, грошима, а головне безпекою своєї родини.

Можеш заперечити якшо хочеш. Думаю всі давно вже все зрозуміли.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pashkin   
post Aug 5 2009, 10:35
Відправлено #57


Самый лысый
**********

Група: Members2
Повідомлень: 11,074
Реєстрація: 21-May 08
Користувач №: 12,087

Репутация: 91




QUOTE(pmd @ Aug 5 2009, 10:54)
Причому тут бракований амік. Жаль матюкатися не можна. Там явна підробка. Причому повна. Яка нахєр партія. Форвард зразу тикав шо то якісь не такі аміки.

Думаю варто визнати шо твій Сергій явним фуфлом торгує і ше байки розказує. Чесне ПП сказало б шо я торгую фуфлом. Якшо брак був би лише в кількості газу то упаковка, маркування та і конструкція були б аналогічні тайванським. Не розумію чому ти так за нього заступаєшся. Чувака зловили на гарячому. Доречі нехай мені хтось десь покаже шо він офіційний дилер каяби де небуть (на Рогатці, у Львові, в Україні).

Чому ціна в АТЛ і на Фірварді ціна передніх і задніх різна (на 25%) а внього однакова і нижча, а тайландські масляні дорожчі від АТЛ і Форварда.

І останнє, якого хєра він не дав сервісної книжки.

Може тепер в нього будуть дорожчі оригінальні :-) по 40,50,70 баксів за шт., але зважаючи на чесність і моральні якості продавця я не буду ризикувати своїм часом, грошима, а головне безпекою своєї родини.

Можеш заперечити якшо хочеш. Думаю всі давно вже все зрозуміли.
*



hs.gif

gw.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
emin   
post Aug 5 2009, 10:36
Відправлено #58


Бывалый
**

Група: Members2
Повідомлень: 58
Реєстрація: 6-December 08
Користувач №: 14,110
Репутация: 1
Авто: daewoo lanos TF696 1,6 SX
Город: Lviv



QUOTE(pashkin @ Aug 5 2009, 11:35)
hs.gif

gw.gif
*


fo.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Тарас АК   
post Aug 5 2009, 12:42
Відправлено #59


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 309
Реєстрація: 22-April 09
Користувач №: 16,118
Репутация: 4
Авто: Kia Ceed 1.6 EX Black



QUOTE(pmd @ Aug 5 2009, 10:54)
Причому тут бракований амік. Жаль матюкатися не можна. Там явна підробка. Причому повна. Яка нахєр партія. Форвард зразу тикав шо то якісь не такі аміки.

Думаю варто визнати шо твій Сергій явним фуфлом торгує і ше байки розказує. Чесне ПП сказало б шо я торгую фуфлом. Якшо брак був би лише в кількості газу то упаковка, маркування та і конструкція були б аналогічні тайванським. Не розумію чому ти так за нього заступаєшся. Чувака зловили на гарячому. Доречі нехай мені хтось десь покаже шо він офіційний дилер каяби де небуть (на Рогатці, у Львові, в Україні).

Чому ціна в АТЛ і на Фірварді ціна передніх і задніх різна (на 25%) а внього однакова і нижча, а тайландські масляні дорожчі від АТЛ і Форварда.

І останнє, якого хєра він не дав сервісної книжки.

Може тепер в нього будуть дорожчі оригінальні :-) по 40,50,70 баксів за шт., але зважаючи на чесність і моральні якості продавця я не буду ризикувати своїм часом, грошима, а головне безпекою своєї родини.

Можеш заперечити якшо хочеш. Думаю всі давно вже все зрозуміли.
*


Я не збираюсь сваритись і не включаю емоції - на відміну від тебе - просто надаю інформацію такою яка вона є.
Чому такі ціни - я працюю в сфері торгівлі і можу при нагоді за пляшкою пива пояснити, чому в одному магазині ціна більша ніж в другому smile.gif
Мені байдуже де будуть куплятись запчастини- в Сергія чи нє, просто самому цікаво це питання на рахунок оригінальності.
Пропоную зробити спільний сторчек - заїхати з понеділка разом до нього і подивитись на нові Каяби з Таїланду. Заодно вияснити чого він не дав книжки. Якщо маєш час і бажання звичайно.
Я не заступаюсь за Сєрого, я просто хочу сам для себе вияснити питання на які ніхто не може дати відповідь. Це стосується ознак оригінальності аміків, маркіровки різних заводів і т.п.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pmd   
post Aug 5 2009, 12:56
Відправлено #60


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 615
Реєстрація: 15-October 06
Користувач №: 3,277
Репутация: 7
Авто: RIO'12



QUOTE(Тарас АК @ Aug 5 2009, 13:42)
Я не збираюсь сваритись і не включаю емоції - на відміну від тебе - просто надаю інформацію такою яка вона є.
Чому такі ціни - я працюю в сфері торгівлі і можу при нагоді за пляшкою пива пояснити, чому в одному магазині ціна більша ніж в другому smile.gif
Мені байдуже де будуть куплятись запчастини- в Сергія чи нє, просто самому цікаво це питання на рахунок оригінальності.
Пропоную зробити спільний сторчек - заїхати з понеділка разом до нього і подивитись на нові Каяби з Таїланду. Заодно вияснити чого він не дав книжки. Якщо маєш час і бажання звичайно.
Я не заступаюсь за Сєрого, я просто хочу сам для себе вияснити питання на які ніхто не може дати відповідь. Це стосується ознак оригінальності аміків, маркіровки різних заводів і т.п.
*



Я вже подивився.
Чого він не дав книжки мені написали офіційного листа з представництва Каяби.
Ознаки оригінальності аміків я сфоткав описав і виклав.
Там все розписано вплоть до легенди про завод в Японії який фігарить аміки на ланоси.

Якшо в нього аміки японські, то чому так активно приїхали з тайваню в новій партії. Далі чому якшо ціла партія з малим рівнем газу не перевірена на стенді??? Чому стакан не припаяний. Чому ті аміки попали лише до нього а не в АТЛ, Форвард і ше кучу кантор?

Тому шо то підробка. Причому низькоякісна.

Думаю шо крім мене багато людей попало так. Їздять і думають шо так має бути. Шо каяба то фуфло, життя погане і нема правди в світі. Звичайна китайська підробка.

Крапка.

P.S. Я доречі 4 роки продаю дорогуще промислове електрообладнання, до того 3 роки продавав комп'ютери і офісну техніку. І про різницю в ціна знаю не менше за тебе. А от від пива не відмовлюся. beer.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
 

Спрощена версія Зараз: 27th April 2024 - 19:30