Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Каскадний · [ Стандартний ] · Лінійний

> Реєстрація нового автомобіля в Івано-Франківську, Казочка-страшилочка

Grey   
post Jan 28 2007, 01:04
Відправлено #1


караючий бандерівець
Group Icon

Група: OldClub
Повідомлень: 1,194
Реєстрація: 16-March 06
Користувач №: 1,665

Город: -



Я не "писатель" так, що вибачайте... отож:
Купили батькові новий автомобіль з київького салону SsangYong RextonII, на другий день поїхали реєструвати... рівно в 9:30 (робочий день з 9:00) міліціянти ліниво почали звіряти номери кузовів... ось і перший прикол: номер шассі\кузова на рамних позашляховиках на рамі під правим переднім колесом (звичайно, що там було болото... протер, став схожий на чорта... вже починаю злитися...) і його просто так не видно... приходить якись шнурок з фотоапаратом і починає його фотографувати... нічого в нього не виходить.... починає говорити, що це мої проблеми, що в нього нічого не виходить і поки не буде фото номера шассі я не зареєструю авто... я вже злий.... приходить капітан, який звіряє ці самі номери шассі... ситуація "про невидно номеру" повторюється з різницею, що капітану надоїли мої "наїзди" і він звірив номери кузова і двигуна по табличці під капотом... підписав папірець, я вже "дозрів" до "точки кипіння"... після чого передзвонив знайомому даїшнику (до цього наївний хотів зареєструватися як люди реєструються) і далі він все, що потрібно робив... дали довідку яку потрібно зареєструвати в ДПА rolleyes.gif ... їду в ДПА (вже 12:20), як завжди інспектора який реєструє ці довідки на місці немає... прочекав 20хв. після чого начальник його відділу взнав про себе і про нього багато чого цікавого... за 5хв. я вже виходив з ДПА... ЩАСЛИВИЙ, що вже фактично все закінчилося я їду назад в ДАІ щоб обміняти довідку на техпаспорт.... обміняв, номери взяв... ДОВОЛЬНИЙ... починаю вивчати техпаспорт... і ОХУ%ВАЮ !!!! в техпаспорті рік випуску авто 2006 eek.gif (а авто НОВЕ).... на запитання чого рік випуску 2006 звучить фраза : "тому, що 10-та цифра в номері шассі 6".... можете уявити мій стан.... кажу батькові, на, що отримую відповідь, що йому неприємно звичайно, але не має аж такого великого значення який рік там написаний, головне, що машина нормальна і каже забиратися звідти не псувати собі нерви....звоню в салон і кажу, що в мене проблеми з реєстрацією, тепер черга ОХУ№ВАТИ салону... мені передзвонюють з салону і просять дати трубку інспектору який це все діло реєструє, після 30сек. розмови інспектор кидає тел. і каже, що йому все пофіг і він нічого не хоче слухати.... з салону знову передзвонюють і паралельно дзвонять в київське ДАІ.... результату 0.... я вже починаю плювати на це все і йду звідти аж раптом звучить фраза: "а у Вас какой идентификатор записан в техпаспорте?" я відповідаю, що там записано номер шассі, а, що?... виявляється, що: ідентифікатор (так званий він-код) в техпаспорті для машин які крупновузловою зборкою збираються\виготовляються на Україні зовсім інший ніж номер кузова\шассі і проставляється коли машину фактично зібрано на заводі... повертаюсь до інспектора і починаю вимагати первинні документи (договори, акти купівлі-пр. і тд.)... після "бикування" нехотячи мені їх показують і виявляється, що все правильно в мене 2 різні він-коди(ідентифікатор одним номером, шассі іншим), і він-код заводу відповідає 2007р.в.... а далі просто СУПЕР: збирається весь відділ реєстрації і мене починають "сношати", що я тупий і тд... тут вже я встаю в позу і вимагаю від них переробляти техпаспорт бо в ньому неправильно вказані номери, рік хай пишуть який хочуть, щоб я міг подати в суд на салон і на ДАІ, а салон зі свого боку також подасть в суд на Ів-Фр. ДАІ.... в працівників відділу "ступор", хвилина мовчання і прохання зачекати 20хв. поки вони будути приймати рішення... через 5хв. до мене виходить майор і каже щоб я йшов забирати НОВИЙ техпаспорт.... йду і інтуїтивно відчуваю, що там написано рік випуску 2007... так і є! він-код ідентифікатора один, а номер шассі другий і рік випуску 2007!.... 16:20, я морально "опустошон" і вже не відчуваю жодної радості від перемоги над ДУБАМИ з ДАІ...
З.І. Мораль басні така: з цілої України тільки Ів.-Франківське та ще якесь (казали-забув) ДАІ реєструє машини ВИКЛЮЧНО по номеру шасіі\кузова (на сьогоднішній день моя реєстрація єдиний виняток) і жодні закони їм не писані eek.gif sad.gif .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reklama   
post Jan 28 2007, 01:04
Відправлено #












User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
corban   
post Jan 29 2007, 15:43
Відправлено #2


Старая Гвардия
Group Icon

Група: OldClub
Повідомлень: 7,064
Реєстрація: 27-March 05
Користувач №: 252

Репутация: 4
Авто: Mitsubishi Lancer X 2,0 CVT (S18) black



выношу боевой респект ЗА ТЕРПЕНИЕ И ВЫДЕРЖКУ В БОРЬБЕ!!!! beer.gif up.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mr. Krait   
post Jan 29 2007, 15:56
Відправлено #3


Старая Гвардия
Group Icon

Група: OldClub
Повідомлень: 5,532
Реєстрація: 3-October 05
Користувач №: 898

Репутация: 5
Авто: Honda Accord



Молодец, что добился своего up.gif

Но я, например, на прошлой неделе поступил проще - позвонил человеку, приехал в ГАИ, дал денег и меньше, чем через час уехал с новыми номерами и техпаспортом. Переплатил конечно немого, но зато не тратил свое время и нервы smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tatyanka   
post Jan 29 2007, 16:49
Відправлено #4


Завсегдатай
Group Icon

Група: Club2
Повідомлень: 1,245
Реєстрація: 18-March 06
Користувач №: 1,682

Репутация: 15




Grey, я тебя поздравляю! Ты сделал невозможное. Во всяком случае для Донецка и области. У нас с 22 декабря машины регистрируются исключительно по таможенной декларации. Даже сейчас, в 2007 году, в техпаспорт лепят 2006 г.в. Каждый день с этим сталкиваюсь и не перестаю удивляться бестолковости товарищей гаишников.

Дело в том, что начиная с сентябрьского производства все автопроизводители выпускают автомобили с вин-кодом следующего года. Каково же было удивление человека, когда 26 декабря 2006 года получил техпаспорт с годом выпуска "2006". blink.gif Он был в шоке. Никакие деньги и связи не помогли, они аргументировали каким-то распоряжением. Это касается импортных иномарок. А с теми, которые собираются в Украине, вообще бардак.
Твой случай - яркий примет
Молодец, что настоял на своем! up.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grey   
post Jan 29 2007, 23:43
Відправлено #5


караючий бандерівець
Group Icon

Група: OldClub
Повідомлень: 1,194
Реєстрація: 16-March 06
Користувач №: 1,665

Город: -



QUOTE(Mr. Krait @ Jan 29 2007, 15:56)
Молодец, что добился своего  up.gif

Но я, например, на прошлой неделе поступил проще - позвонил человеку, приехал в ГАИ, дал денег и меньше, чем через час уехал с новыми номерами и техпаспортом. Переплатил конечно немого, но зато не тратил свое время и нервы smile.gif
*


Можеш повірити, що я всі свої зв"язки підключив.. але вони (міліціянти) впринципі всі....еееее.... недалекі скажемо так і далі інструкції не бачать sad.gif
З.І. Гроші в моєму випадку не допомагали.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grey   
post Jan 30 2007, 00:00
Відправлено #6


караючий бандерівець
Group Icon

Група: OldClub
Повідомлень: 1,194
Реєстрація: 16-March 06
Користувач №: 1,665

Город: -



QUOTE(Tatyanka @ Jan 29 2007, 16:49)
Grey, я тебя поздравляю! Ты сделал невозможное. Во всяком случае для Донецка и области. У нас с 22 декабря машины регистрируются исключительно по таможенной декларации. Даже сейчас, в 2007 году, в техпаспорт лепят 2006 г.в. Каждый день с этим сталкиваюсь и не перестаю удивляться бестолковости товарищей гаишников.

Дело в том, что начиная с сентябрьского производства все автопроизводители выпускают автомобили с вин-кодом следующего года. Каково же было удивление человека, когда 26 декабря 2006 года получил техпаспорт с годом выпуска "2006".  blink.gif Он был в шоке. Никакие деньги и связи не помогли, они аргументировали каким-то распоряжением. Это касается импортных иномарок. А с теми, которые собираются в Украине, вообще бардак.
Твой случай - яркий примет
Молодец, что настоял на своем! up.gif
*


sad.gif
Машини в які мають ОДИН він-код і 10-та цифра 6, реєструють 2006р.в навіть в 2007р. (і це правильно). Для машин з 2-ма він-кодами інакше (мій випадок).
А те, що 26 грудня зареєстрували авто як 2006р.в-це також правильно (хоча по він-коду вона 2007). Як варіант (зі слів директора автосалону) можлива така комбінація: пишеш заяву (на початку нового 2007 року), що вкрали тех. паспорт і просиш видати новий..... і о! чудо! там написаний рік випуску 2007 (це цілком СЕРЙОЗНО вони так своїм клієнтам роблять smile.gif ).
Про бардак я згідний на всі 100% sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tatyanka   
post Jan 30 2007, 10:56
Відправлено #7


Завсегдатай
Group Icon

Група: Club2
Повідомлень: 1,245
Реєстрація: 18-March 06
Користувач №: 1,682

Репутация: 15




QUOTE(Grey @ Jan 30 2007, 01:00)
Машини в які мають ОДИН він-код і 10-та цифра 6, реєструють 2006р.в навіть в 2007р. (і це правильно).
*


Про десятую цифру - это, прости, бред. Не десятая цифра вин-кода обозначает год выпуска!
VF7UARFJF45014672 - это реальный вин автомобиля 2007 г.в., и таких примеров куча. То гаишники сами придумали, чтоб от них отстали

QUOTE
А те, що 26 грудня зареєстрували авто як 2006р.в-це також правильно (хоча по він-коду вона 2007).

А я считаю не правильно! Если бы это было нормально, продажи новых автомобилей останавливались бы в ноябре, ведь никто не хочет через месяц его машина из новой превращалась в годовалую

QUOTE
Як варіант (зі слів директора автосалону) можлива така комбінація: пишеш заяву (на початку нового 2007 року), що вкрали тех. паспорт і просиш видати новий..... і о! чудо! там написаний рік випуску 2007 (це цілком СЕРЙОЗНО вони так своїм клієнтам роблять  smile.gif ).

Хороший вариант, но у нас точно не покатит. Во-перых, есть база данных ГАИ, где отмечено, какой год выпуска стоял в "потерянном" техпаспорте. Во-вторых, есть случаи, когда временный техпаспорт, в котором стоял 2007 г.в. меняли на постоянный и ставили 2006 г.в. И тоже ничего нельзя доказать mad.gif
Это ли не маразм?

Так что, Grey, я тебя еще раз поздравляю с победой над сотрудниками МРЭО!
Я очень рада, что этим стражам порядка все-таки можно что-то доказать и/или объяснить. Неважно каким путем wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 

Спрощена версія Зараз: 20th April 2024 - 06:11