Доброго дня Гість ( Вхід | Реєстрація )

 

[ Каскадний ] · Стандартний · Лінійний

> Найгірший сервіс у Львові, Де НЕ варто обслуговувати своє авто

Mirax   
post Jun 17 2016, 21:37
Відправлено #1


Завсегдатай
*****

Група: Members2
Повідомлень: 382
Реєстрація: 5-February 07
Користувач №: 5,337
Репутация: 7



Міняв гальмівні шланги на СТО Оксамит на вул. Тролейбусній. На одному загубили і не поставили мідну шайбу, і продірявили викруткою пильник циліндра супорта в двох місцях! eek.gif Так щоб заіржавів від вологи і я приїхав його міняти. Наплюватильське ставлення до авто і безпеки водія, якщо не сказати злочинно недбале. Категорично не рекомендую.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей
ripley   
post Jun 19 2016, 19:12
Відправлено #2


Форумянин
****

Група: Members2
Повідомлень: 235
Реєстрація: 28-January 11
Користувач №: 25,837
Репутация: 4




QUOTE(Mirax @ Jun 17 2016, 21:37)
Наплюватильське ставлення до авто і безпеки водія, якщо не сказати злочинно недбале.
*



На мою думку дане твердження можна застосувати до 80% львівських СТО. Якщо ти людина зі сторони і немаєш знайомих майстрів/власників на СТО то ваш автомобіль "обслужать" аби-як. За 6 років водійського стажу для себе встановив таке правило: ідеального СТО немає, десь краще роблять мотор, а десь хороші майстри по електриці. Відмітив для себе декілька СТО на яких мені нормально виконали ремонт певної категорії і старають їздити по тій проблемі до них. Також відмічу, що "грошова винагорода" покладена до кишені майстра, який призначений до вашого авто різко збільшує його ККД і принаймі є якась вірогідність, що відвертого шкідництва (пробити манжету/сальник/ шланг) з його боку вже не буде.
Але все ж таки відмічу одне СТО яке ІМХО немає жодних плюсів і у всіх випадках мого звертання до них по різних проблемах - робота була виконана на дуже низькому рівні. Це СТО ГАЛИЧ-АВТО, що в кінці Зеленої (біля Шкоди)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post



Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 чол. читають цю тему (1 Гостей та 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:
 

Спрощена версія Зараз: 2nd June 2024 - 21:18